Premier League - Season 2021/22

Член од
7 декември 2019
Мислења
4.573
Поени од реакции
8.093
80 милионскиот наш, мисли дека и повреден е подобар од другите здрави, коњ :mad: Го уништи штимунгот.
 

Filip Telford

говедо
Член од
20 јули 2020
Мислења
4.951
Поени од реакции
32.351
Какви 2 бедни поставувања на одбраните на двата тима за овие 2 брзи голови.
60 метри да те прелета дијагонала со лева нога од ебен Виктор Линделоф.
И мртвиот Ван Бисака што се упил до истиот Линделоф и примаш гол со 3 додавања од изведувања од центар откако на дефанзивниот бедем предводен од Мектоминеј му бега играчот и асистира за Варди да дае гол со цеваница.
 
Член од
14 април 2012
Мислења
27.956
Поени од реакции
50.451
Какви 2 бедни поставувања на одбраните на двата тима за овие 2 брзи голови.
60 метри да те прелета дијагонала со лева нога од ебен Виктор Линделоф.
И мртвиот Ван Бисака што се упил до истиот Линделоф и примаш гол со 3 додавања од изведувања од центар откако на дефанзивниот бедем предводен од Мектоминеј му бега играчот и асистира за Варди да дае гол со цеваница.
Има бајаги материјал од утакмицата да се покажува во школите како да не се браниш...
 
Член од
16 ноември 2007
Мислења
739
Поени од реакции
1.009
Какви идиоти аууу. Па на анкета кој се поголеми идиоти дали играчите или навивачи од фан клуб кајгана тесна ќе биде битката. Каков Оле моле и да знае кутриот со овие дрва нема да може да постави тактика. Жал ме фаќа за Де Геа и Матич. Погба дежурен го собира сиот шлајм а во реалноста ништо помалку не заслужува ни Бруно ни Роналдо. За одбраната ми е шубе и да спомнам.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom