Premier League - Season 2021/22

Член од
29 јануари 2015
Мислења
5.661
Поени од реакции
15.889
Ви попушти Конте заради платонската љубов он и онака ќе фати 4то.

Мене искрено ми е жал за Конте и неговиот избор. Многу е подобар од Тотенхем и тренирање на Скип и Танганга.
Во Интер ќе создадеше империја.
 

Донев

★★
Член од
9 мај 2008
Мислења
34.970
Поени од реакции
51.498
Судиите секоја недела пробуваат да си се надминат себеси :love:
 
Член од
29 јануари 2015
Мислења
5.661
Поени од реакции
15.889


Подобар избор од оној Португалецот што го избркаа од Фенербахче.
Само да му дадат време, мислам дека ќе ги заздрави. Не е Евертон кандидат за испаѓање, од седмо до единаесетто во најлош случај.
 

dantemkd

demon hunter
Член од
5 јануари 2013
Мислења
5.495
Поени од реакции
4.374


Подобар избор од оној Португалецот што го избркаа од Фенербахче.
Само да му дадат време, мислам дека ќе ги заздрави. Не е Евертон кандидат за испаѓање, од седмо до единаесетто во најлош случај.
Со овој потег испаѓаат дефинитивно.
 
Член од
29 јануари 2015
Мислења
5.661
Поени од реакции
15.889
Со овој потег испаѓаат дефинитивно.

Па да, во право си. Можеби требаше да размислат за велемајсторот Оле Гунар Солскјер, тогаш и за ЛШ ќе се бореа. Сезонава.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom