Premier League - Season 2021/22

Член од
29 јануари 2015
Мислења
5.846
Поени од реакции
16.541
Ви попушти Конте заради платонската љубов он и онака ќе фати 4то.

Мене искрено ми е жал за Конте и неговиот избор. Многу е подобар од Тотенхем и тренирање на Скип и Танганга.
Во Интер ќе создадеше империја.
 

Донев

★★
Член од
9 мај 2008
Мислења
35.080
Поени од реакции
51.765
Судиите секоја недела пробуваат да си се надминат себеси :love:
 
Член од
29 јануари 2015
Мислења
5.846
Поени од реакции
16.541


Подобар избор од оној Португалецот што го избркаа од Фенербахче.
Само да му дадат време, мислам дека ќе ги заздрави. Не е Евертон кандидат за испаѓање, од седмо до единаесетто во најлош случај.
 

dantemkd

demon hunter
Член од
5 јануари 2013
Мислења
5.864
Поени од реакции
4.570


Подобар избор од оној Португалецот што го избркаа од Фенербахче.
Само да му дадат време, мислам дека ќе ги заздрави. Не е Евертон кандидат за испаѓање, од седмо до единаесетто во најлош случај.
Со овој потег испаѓаат дефинитивно.
 
Член од
29 јануари 2015
Мислења
5.846
Поени од реакции
16.541
Со овој потег испаѓаат дефинитивно.

Па да, во право си. Можеби требаше да размислат за велемајсторот Оле Гунар Солскјер, тогаш и за ЛШ ќе се бореа. Сезонава.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom