Premier League - Season 2020/2021

Кој ќе биде шампион во сезоната 2020/2021?


  • Вкупно гласачи
    166
  • Гласањето е завршено на .
Статус
Затворена за нови мислења.
Член од
7 декември 2019
Мислења
4.633
Поени од реакции
8.205
Овие ќе не тепаат со физиотерапевтот во состав :facepalm:
 

dragonsky

Hate leads to suffering
Член од
25 декември 2010
Мислења
42.811
Поени од реакции
83.989
..дали стварно Сити реалтивно лагано ќе ја освои титулава поради тоа што Ливерпул паднаа кога е најбитно, а Јунајтед се Јунајтед и на крај ќе се борат за топ 4?

Ништо, изгледа Ливерпул (беш)е последна шанса за лигава да не се претвори во one team league ко Серија А, Бундес, Француската...ок, уствари, само Ла Лига не е ваква кога ќе видиш...
 
Последно уредено:

Ilumious

Патник, педер, поет, администратор, масон
Член од
29 јануари 2007
Мислења
84.962
Поени од реакции
195.489
Најлошо е што не се ни брзаат да нападнат, како 15та минута да сме :facepalm:
 
Член од
29 јануари 2015
Мислења
7.278
Поени од реакции
20.260
Најлошо е што не се ни брзаат да нападнат, како 15та минута да сме :facepalm:
Немаат енергија. Ова се очекуваше. А и вие бевте свесни реално, за разлика од навивачи на Јунајтед на други социјални платформи.
Од дерби викендов, против физички силна екипа, па на друго дерби сега. Пекол.
 
Член од
12 јануари 2015
Мислења
2.150
Поени од реакции
3.419
И ко по обичај, ќе ги удрат Арсенал од земја 2-3 разлика, па ќе кикснат со Саутемптон, па пак ќе тепаат некого, па пак кикс. Досадни се веќе... :toe:
 

S.L

Желба по титула :D
Член од
1 јули 2013
Мислења
1.848
Поени од реакции
1.284
..дали стварно Сити реалтивно лагано ќе ја освои титулава поради тоа што Ливерпул паднаа кога е најбитно, а Јунајтед се Јунајтед и на крај ќе се борат за топ 4?

Ништо, изгледа Ливерпул (беш)е последна шанса за лигава да не се претвори во one team league ко Серија А, Бундес, Француската...ок, уствари, само Ла Лига не е ваква кога ќе видиш...
Ako pocne pool neso da igra u dogledno vreme te molim ne gi fali... poso od koj rece deka se edini tim so ja fatile formata eve projdoja 2 meseca pobeda ne vidovme
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Kajgana Shop

На врв Bottom