Premier League - Season 2020/2021

Кој ќе биде шампион во сезоната 2020/2021?


  • Вкупно гласачи
    166
  • Гласањето е завршено на .
Статус
Затворена за нови мислења.
Член од
4 јуни 2009
Мислења
11.330
Поени од реакции
27.874
Koe minato mi zboruvas? Zboram za do pred 15 godini, otkako gledame fudbal ne pred 115 godini. Minatoto skorasno treba da se postuva. Toa sto go postigna Mancester, toa go nema nitu na vasite video igri.

Edno kokice ne pravi prolet, ako me razbiras.
Кои се тие наши игри? Преку кур ми се споредбиве на успесите од пред 15 години. Ти си ги споредуваш според твоја рамка од 15 години, тогаш дај да пробаме од последните 7 години? Ливерпул се гомно клуб, ама Јунајтед послендиве 7 години е подоле и од гомно, според играта што ја прикажуваат. Без разлика што се толку блиску до врвот.
 
Член од
14 мај 2019
Мислења
1.486
Поени од реакции
-759
Кои се тие наши игри? Преку кур ми се споредбиве на успесите од пред 15 години. Ти си ги споредуваш според твоја рамка од 15 години, тогаш дај да пробаме од последните 7 години? Ливерпул се гомно клуб, ама Јунајтед послендиве 7 години е подоле и од гомно, според играта што ја прикажуваат. Без разлика што се толку блиску до врвот.
Mancester vo poslednite 7 godini ima povekje trofei od Liverpul. Pisuvaj pametno.

Ps. Mancester se institucija za koj bilo klub vo Anglija. Pokazi pocit.
 
Член од
8 септември 2008
Мислења
11.834
Поени од реакции
10.147
Сепак ќе почекам со резервација на билет за Непал

Sent from my Redmi Note 9S using Tapatalk
 

Ilumious

Патник, педер, поет, администратор, масон
Член од
29 јануари 2007
Мислења
84.962
Поени од реакции
195.489
Не знам за која ситуација мислиш?
Ама и ти си за ќотек :D
Автоматски споено мислење:

Еј не дека не се дрва ама и нема помалер екипа од Арсенал низ сезониве. Кој стигна ги наполни Барнли и Поуп баш за со Арсенал се врати :ROFLMAO:
 
Член од
8 септември 2008
Мислења
11.834
Поени од реакции
10.147
Ама и ти си за ќотек :D
Автоматски споено мислење:

Еј не дека не се дрва ама и нема помалер екипа од Арсенал низ сезониве. Кој стигна ги наполни Барнли и Поуп баш за со Арсенал се врати
Ко ќе ја шутне Лаказет со намера да даде гол а не од куроболие тогаш, апсолутно без желба.

Sent from my Redmi Note 9S using Tapatalk
 

Mad_Coko

blow me!
Член од
21 август 2010
Мислења
7.290
Поени од реакции
12.644
koga go sopnaa vo turkanicata si rekov e sega ke stane ke istepa nekoj i ke jade crven :pos:
Автоматски споено мислење:

VAAAAR:vozbud:
Автоматски споено мислење:

ete znaev
 

Dani

1 + 1 = 10
Член од
22 јуни 2010
Мислења
24.047
Поени од реакции
57.271
Глуп е бе.

Па и судијава од пола метро ја следеше целата ситуација, за после да оди во екран да прегледува :D
 

Ilumious

Патник, педер, поет, администратор, масон
Член од
29 јануари 2007
Мислења
84.962
Поени од реакции
195.489
Глуп е бе.

Па и судијава од пола метро ја следеше целата ситуација, за после да оди во екран да прегледува :D
Преголема мешаница беше а и не се замараат сега судииве кога ќе настане мешаница, знаат дека се снима со 500 камери.
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Kajgana Shop

На врв Bottom