Premier League - Season 2020/2021

Кој ќе биде шампион во сезоната 2020/2021?


  • Вкупно гласачи
    166
  • Гласањето е завршено на .
Член од
7 декември 2019
Мислења
3.030
Поени од реакции
4.855
Овие ќе не тепаат со физиотерапевтот во состав :facepalm:
 

dragonsky

Hate leads to suffering
Член од
25 декември 2010
Мислења
41.594
Поени од реакции
82.344
..дали стварно Сити реалтивно лагано ќе ја освои титулава поради тоа што Ливерпул паднаа кога е најбитно, а Јунајтед се Јунајтед и на крај ќе се борат за топ 4?

Ништо, изгледа Ливерпул (беш)е последна шанса за лигава да не се претвори во one team league ко Серија А, Бундес, Француската...ок, уствари, само Ла Лига не е ваква кога ќе видиш...
 
Последно уредено:

Ilumious

Патник, педер, поет, администратор, масон
Член од
29 јануари 2007
Мислења
84.034
Поени од реакции
194.611
Најлошо е што не се ни брзаат да нападнат, како 15та минута да сме :facepalm:
 
Член од
29 јануари 2015
Мислења
4.559
Поени од реакции
11.662
Најлошо е што не се ни брзаат да нападнат, како 15та минута да сме :facepalm:
Немаат енергија. Ова се очекуваше. А и вие бевте свесни реално, за разлика од навивачи на Јунајтед на други социјални платформи.
Од дерби викендов, против физички силна екипа, па на друго дерби сега. Пекол.
 
Член од
12 јануари 2015
Мислења
1.332
Поени од реакции
1.341
И ко по обичај, ќе ги удрат Арсенал од земја 2-3 разлика, па ќе кикснат со Саутемптон, па пак ќе тепаат некого, па пак кикс. Досадни се веќе... :toe:
 

S.L

Желба по титула :D
Член од
1 јули 2013
Мислења
1.747
Поени од реакции
1.203
..дали стварно Сити реалтивно лагано ќе ја освои титулава поради тоа што Ливерпул паднаа кога е најбитно, а Јунајтед се Јунајтед и на крај ќе се борат за топ 4?

Ништо, изгледа Ливерпул (беш)е последна шанса за лигава да не се претвори во one team league ко Серија А, Бундес, Француската...ок, уствари, само Ла Лига не е ваква кога ќе видиш...
Ako pocne pool neso da igra u dogledno vreme te molim ne gi fali... poso od koj rece deka se edini tim so ja fatile formata eve projdoja 2 meseca pobeda ne vidovme
 

Kajgana Shop

На врв Bottom