Premier League - Season 2019/2020

Кој ќе биде шампион 2019/2020 во ЕПЛ?


  • Вкупно гласачи
    280
Статус
Затворена за нови мислења.
Член од
7 октомври 2018
Мислења
196
Поени од реакции
364
Прееска на Ливерпул не им свирнаа пенал за влечењето над Матип мислам дека беше, сега ова... ВАР за украс им служи.
 

Dani

1 + 1 = 10
Член од
22 јуни 2010
Мислења
24.047
Поени од реакции
57.270
Абе убаво што има ВАР, ама треба и некој кадарен што ќе работи со него.
 

RickyLFC9

Модератор
Член од
28 март 2012
Мислења
19.565
Поени од реакции
41.147
Каква багра од пички се и Пеп и Сити еј, губат и одма на секоја одлука плачат мрш у три лепе. Као може да се радува некој коа вакви куртони освајаат не ми е јасно.
 

Ejebajgasad!!!

Фукара
Член од
4 септември 2017
Мислења
677
Поени од реакции
1.116
Овие и српскиве судии ги надминаа со катастрофалното судење. :pos::aplauz:
 

RickyLFC9

Модератор
Член од
28 март 2012
Мислења
19.565
Поени од реакции
41.147
Какво криминално судење, за у затвор е Френд со одлукиве чоече, неам видено ваква пристрасност одамна. И не е првпат, ќе им пуштат по две одлуки у нивна корист колку да се извадат од кикс и коа ќе тепаат ќе ги викаме машинерија и дека биле непобедливи и не знам ти штокурац.
 
Член од
5 март 2018
Мислења
15.131
Поени од реакции
16.634
Како менувате мислење од коло до коло свака част :)
Пред некоја недела ги направивте Сити непобедливи, машини, и како ќе се пришетале пак во ПЛ за денес да го смените одма мислењето кога примија два гола. Ај здравје ако ја свртат пак истите муабети ќе се прават тука :)
 

S.L

Желба по титула :D
Член од
1 јули 2013
Мислења
1.855
Поени од реакции
1.285
Чист пенал беше... пред очи на судијата, ама ај и да не ја виде судијата имаат ебен ВАР систем шо не го користат очигледно. Демек имале најбрзи одлуки од ВАР собата без да се заприа играта, смешки, ништо не им функционира.
 

Донев

★★
Член од
9 мај 2008
Мислења
35.547
Поени од реакции
52.340
Какво криминално судење, за у затвор е Френд со одлукиве чоече, неам видено ваква пристрасност одамна. И не е првпат, ќе им пуштат по две одлуки у нивна корист колку да се извадат од кикс и коа ќе тепаат ќе ги викаме машинерија и дека биле непобедливи и не знам ти штокурац.
Ептен форсираш :D
 
Член од
12 декември 2010
Мислења
9.892
Поени од реакции
10.517
Какво криминално судење, за у затвор е Френд со одлукиве чоече, неам видено ваква пристрасност одамна. И не е првпат, ќе им пуштат по две одлуки у нивна корист колку да се извадат од кикс и коа ќе тепаат ќе ги викаме машинерија и дека биле непобедливи и не знам ти штокурац.
реално и Сити беа оштетени од вар пред две кола ми се чини
а и слабо меморија, ама еве некој од ганериве нека те потсети
така да глупо е да викаш дека Сити само добиваат помош, кога нема коло без крупни грешки на многу утакмици


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Kajgana Shop

На врв Bottom