Premier League - Season 2019/2020

Кој ќе биде шампион 2019/2020 во ЕПЛ?


  • Вкупно гласачи
    280
Статус
Затворена за нови мислења.

Uli Hoeneß

Präsident
Член од
6 август 2010
Мислења
13.943
Поени од реакции
25.212
Brendan Rodgers reveals what having coronavirus was like: "I had no strength, and I really struggled, and my wife was the same as well. I got tested and we both had it. I could hardly walk. It reminded me of climbing Mount Kilimanjaro, as you climb higher you get more breathless."
 
Член од
5 март 2018
Мислења
14.887
Поени од реакции
16.201
Brendan Rodgers reveals what having coronavirus was like: "I had no strength, and I really struggled, and my wife was the same as well. I got tested and we both had it. I could hardly walk. It reminded me of climbing Mount Kilimanjaro, as you climb higher you get more breathless."
Колку му платија, лажи копиљот :icon_lol:
 
Член од
16 ноември 2013
Мислења
8.554
Поени од реакции
13.885
@RATM Донев се прешалта веќе, драгонот се изгуби, а и овие челзињава нула позитивни и тие заебаа работа, сам остана на другата страна :D не е касно и ти пу пу не важи да направиш, кај нас тоа е честа практика :kafence:
 

Донев

★★
Член од
9 мај 2008
Мислења
35.533
Поени од реакции
52.307
Стемфорд Бриџ, обоен во црвено... :sick:
@RATM Донев се прешалта веќе, драгонот се изгуби, а и овие челзињава нула позитивни и тие заебаа работа, сам остана на другата страна :D не е касно и ти пу пу не важи да направиш, кај нас тоа е честа практика :kafence:
Не е касно и ти да сфатиш дека проблемот беше што глупо форсираше мислење дека морало по секоја цена да се игра, дека не биле никако загрозени милионериве, и слично.
А сите цело време сакавме и се надевавме дека фудбалот ќе продолжи. Кога околностите ќе го дозволат тоа, не порано.
 
Член од
29 јануари 2015
Мислења
7.278
Поени од реакции
20.260
@RATM Донев се прешалта веќе, драгонот се изгуби, а и овие челзињава нула позитивни и тие заебаа работа, сам остана на другата страна :D не е касно и ти пу пу не важи да направиш, кај нас тоа е честа практика :kafence:
Од дете сум за рестартирање на сезоната.
 
Член од
11 април 2012
Мислења
4.266
Поени од реакции
4.665
Цела сезона го бустаат пул еј, и пандемија измислија само да им одморат играчите и да пробаат да го стигнат незапирливиот манчестер си ти на чело со пет гвардиола
Гледај ги сега гарант сите им се вратиле од повреди одма никој не е болен сите тестирања 0 заразени, у ист период коа ги олабавила мерките кај нас. Увидоа дека привремена а влада и реисот ги прочитаа
 
Член од
16 ноември 2007
Мислења
3.637
Поени од реакции
3.260
А неутралниот стадион кај шо ќе треба да се освои титулата да биди „Олд Трафорд“, пример велиме?
 

RickyLFC9

Модератор
Член од
28 март 2012
Мислења
19.565
Поени од реакции
41.146
Само така пак ќе видат титула оваа декада :love:
 
Член од
14 април 2012
Мислења
31.407
Поени од реакции
62.000
You've got to find the irony in this...
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Kajgana Shop

На врв Bottom