Premier League - Season 2019/2020

Кој ќе биде шампион 2019/2020 во ЕПЛ?


  • Вкупно гласачи
    280
Статус
Затворена за нови мислења.

ob1

Член од
7 март 2010
Мислења
6.676
Поени од реакции
14.062
Реално мислам дека требаше да го преноват пеналот, не знам зашто ВАР одма не реагираше.
 

S.L

Желба по титула :D
Член од
1 јули 2013
Мислења
1.626
Поени од реакции
1.101
Na FA im smeta silen City pa opstrukcii im pravat.

Sent from my SM-A530F using Tapatalk
 

Mr.47

Juve Fan
Член од
29 јули 2008
Мислења
9.228
Поени од реакции
5.183
За кретенот друг треба црвен, не за Луиз.
Типот имаше време и да ја смири и да подаде кај сака, он подарок.

А Луиз, тука си е некаде и тој.
 

Invader

I am not in danger, I am the danger!
Член од
17 ноември 2008
Мислења
17.607
Поени од реакции
20.791
Мустафи и Луиз стоперски пар :pos: :pos: :pos:
 

S.L

Желба по титула :D
Член од
1 јули 2013
Мислења
1.626
Поени од реакции
1.101
Arteta ima mn rabota u Arsenal... totalen remont mu treba.

Sent from my SM-A530F using Tapatalk
 

acetetovo

Македонец!
Член од
1 мај 2007
Мислења
3.999
Поени од реакции
2.369
Згреши судијава, после фаулот требаше да им ја даде на челси 3:0 службено, да не трчаат за џабе.
 
Член од
23 ноември 2011
Мислења
13.154
Поени од реакции
29.135
И оној шкиптарот се жалел дека многу го критикувале, ги блокирал социјалните мрежи, многу повреден се осеќал, срцепателно видео постирано пред некој ден на официјалениот сајт.

Море, мајка му требало да го блокира курот на татко му ич да не се направело такво глупаво и малоумно створење
 
Член од
8 септември 2008
Мислења
10.633
Поени од реакции
8.250
Сешто се свртело по лигава ама малоумен фудбалер како овој Луиз тешко дека имало.
Ретко глуп потег ама Шкодран братот ја еба прво по милионити пат, а овој кловнов требаше само да го пушти да даде гол. Секако Емери е крив...

Sent from my JSN-L21 using Tapatalk
 
Статус
Затворена за нови мислења.
На врв Bottom