Premier League - Season 2019/2020

Кој ќе биде шампион 2019/2020 во ЕПЛ?


  • Вкупно гласачи
    280
Статус
Затворена за нови мислења.

Peja989

Супер модератор
Член од
22 јули 2010
Мислења
31.860
Поени од реакции
79.939
Првата слика не е од мечот со Саутемптон некаде лани пред крај на сезона?
Мислам дека си во право, да, кога излезе сам у контра ибдае гол за 2-1.
 

ManUtdChampions

Lleyton Hewitt
Член од
5 февруари 2009
Мислења
30.033
Поени од реакции
35.667
Иначе сега гледам дека и Вотфорд се во ситуација слична како таа на Ливерпул. Играа за викенд, во вторник играат ПЛ со Вила, во четврток имаат ФА Куп преигрување со Транмере и ако случајно поминат за викенд ги чека Јунајтед.
 

dragonsky

Hate leads to suffering
Член од
25 декември 2010
Мислења
38.513
Поени од реакции
75.355
1579567775723.png
Автоматски споено мислење:

 
Последно уредено:

Freddy Krueger

The Dream Master
Член од
18 март 2009
Мислења
2.040
Поени од реакции
1.672
Дени Роуз - најлошиот десен бек во историјата на премиер лига...како игра уште во Тотенхем уште не ми е јасно.
 
  • Ми се допаѓа
Reactions: S.L
Член од
14 април 2012
Мислења
25.517
Поени од реакции
41.192
Дени Роуз - најлошиот десен бек во историјата на премиер лига...како игра уште во Тотенхем уште не ми е јасно.
Како за десен бек, многу лево игра. :D
 

Ilumious

Патник, педер, поет, администратор, масон
Член од
29 јануари 2007
Мислења
82.319
Поени од реакции
185.937
E добро де, што е тука дискутабилно? Секое коло некоја екипа е казнета парично за протестирање или лоша дисциплина ако има повеќе од 5 жолти.

1579617763534.png

Кој и да е веб админ на Њукасл треба на прегледи да иде :D
 

ManUtdChampions

Lleyton Hewitt
Член од
5 февруари 2009
Мислења
30.033
Поени од реакции
35.667
Добро е што не гледал Декстер, до сега гарант ќе го имаше испробано методот. :D
 

Freddy Krueger

The Dream Master
Член од
18 март 2009
Мислења
2.040
Поени од реакции
1.672

S.L

Желба по титула :D
Член од
1 јули 2013
Мислења
1.618
Поени од реакции
1.097
Henderson e epten dobro golmance.

Sent from my SM-A530F using Tapatalk
 

Peja989

Супер модератор
Член од
22 јули 2010
Мислења
31.860
Поени од реакции
79.939
Зошто не го врати пеналот?
Тројца играчи имаше во 16ник и плус Хендерсон што се вика надвор од петерц излезе.
 
Статус
Затворена за нови мислења.
На врв Bottom