Premier League - Season 2019/2020

Кој ќе биде шампион 2019/2020 во ЕПЛ?


  • Вкупно гласачи
    280
Статус
Затворена за нови мислења.

RickyLFC9

Модератор?
Член од
28 март 2012
Мислења
18.174
Поени од реакции
37.443
Тоа што против Евертон се случи преседан и не досудија прекршок од ДКЛ над ДДГ доведе и ВВД да се охрабри во таков дуел.
Зашто вакви кратенки брат? Пробај ко Пеџа што го вика играчите, Момо, Робо, Мили, Раза, Мино, Љаљо, да видиш како полесно ќе се разбереме (y)
 

DimceY

Jimmy
Член од
20 ноември 2007
Мислења
4.825
Поени од реакции
3.279
Тоа што против Евертон се случи преседан и не досудија прекршок од ДКЛ над ДДГ доведе и ВВД да се охрабри во таков дуел.

Sent from my SM-A750FN using Tapatalk

истиот судија од вчера, Craig Pawson, бeше "ВАР судија" против Евертон :)

Sent from my SM-G960F using Tapatalk
 

ManUtdChampions

Lleyton Hewitt
Член од
5 февруари 2009
Мислења
30.037
Поени од реакции
35.678
Not bitter just better?
Хахаха, оваа ти е втора Јунајтед реплика у два дена, ама од друга страна конечно ви се остварува желбата да сте тоа што бевме ние до пред 7-8 години, па ајде ќе те оставам да уживаш во чувството. :D
 

RickyLFC9

Модератор?
Член од
28 март 2012
Мислења
18.174
Поени од реакции
37.443
Хахаха, оваа ти е втора Јунајтед реплика у два дена, ама од друга страна конечно ви се остварува желбата да сте тоа што бевме ние до пред 7-8 години, па ајде ќе те оставам да уживаш во чувството. :D
Не само што ќе не оставиш, туку ќе плачеш залудно и безмоќно пошто титула нема да видите толку колку што Ливерпул не виде досега, а можда и поише.
 

ManUtdChampions

Lleyton Hewitt
Член од
5 февруари 2009
Мислења
30.037
Поени од реакции
35.678
Не само што ќе не оставиш, туку ќе плачеш залудно и безмоќно пошто титула нема да видите толку колку што Ливерпул не виде досега, а можда и поише.
Tи колку што знам се бавеше со историја, не со предвидување на иднината...така да, од коментаров како релевантен ќе го земам само делот дека Ливерпул оддамна не земал титула. :icon_lol:
 

RickyLFC9

Модератор?
Член од
28 март 2012
Мислења
18.174
Поени од реакции
37.443
Tи колку што знам се бавеше со историја, не со предвидување на иднината...така да, од коментаров како релевантен ќе го земам само делот дека Ливерпул оддамна не земал титула. :icon_lol:
Сеа работам како чистач, и ќе ве исчистиме right off the fucking perch ;)
 

Red John

natural born hater
Член од
30 мај 2009
Мислења
9.277
Поени од реакции
21.621
Кликаш рефреш на темава само за у секунда да пројадеш гомна на се што ќе пишам. Сам заклучи кој е кутро створење.
Аууу, колку си ти deluded момче.

Да, да, целта на моето постоење е да јадам гомна на се шо ќе пишиш и да те оговорам по групи на фб. упс
 

RickyLFC9

Модератор?
Член од
28 март 2012
Мислења
18.174
Поени од реакции
37.443
Аууу, колку си ти deluded момче.

Да, да, целта на моето постоење е да јадам гомна на се шо ќе пишиш и да те оговорам по групи на фб. упс
Со оглед на тоа што у било кое време да пишам пост тука за било што, ти прв никнуваш као крт да го кркнеш бурекот, каков впечаток мислиш дека оставаш? Прибери се, озбилно.
 

Red John

natural born hater
Член од
30 мај 2009
Мислења
9.277
Поени од реакции
21.621
Со оглед на тоа што у било кое време да пишам пост тука за било што, ти прв никнуваш као крт да го кркнеш бурекот, каков впечаток мислиш дека оставаш? Прибери се, озбилно.
Намали со ароганцијата малце, ем не ти прилега ем сите ти се смеат.
 
Статус
Затворена за нови мислења.
На врв Bottom