Premier League - Season 2018/2019

Шампион за 2018/2019 во ЕПЛ?


  • Вкупно гласачи
    264
Статус
Затворена за нови мислења.

Stallion

Папион __ •°
Член од
13 септември 2010
Мислења
1.149
Поени од реакции
908
Имате ли некој нов стрим сајт? r/soccerstreams не работи, алтернативниот r/soccerstreams_other исто така е баниран.
Овие два ги знам: lfootball.ws/, livefootballol.me, ама некако реддитот ми беше најобемен.
 

Факе

Highbury–the Home of Football
Член од
6 март 2010
Мислења
9.459
Поени од реакции
10.156
Имате ли некој нов стрим сајт? r/soccerstreams не работи, алтернативниот r/soccerstreams_other исто така е баниран.
Овие два ги знам: lfootball.ws/, livefootballol.me, ама некако реддитот ми беше најобемен.
http://livetv.sx
 
Член од
1 март 2010
Мислења
7.886
Поени од реакции
14.377
Имате ли некој нов стрим сајт? r/soccerstreams не работи, алтернативниот r/soccerstreams_other исто така е баниран.
Овие два ги знам: lfootball.ws/, livefootballol.me, ама некако реддитот ми беше најобемен.
Влези во Дискорд серверот од линковите надолу овде.

https://www.reddit.com/r/soccer/comments/anjy1u/rsoccerstreams_pl_and_rsoccerstreams_other_just/
 

Ilumious

Патник, педер, поет, администратор, масон
Член од
29 јануари 2007
Мислења
84.962
Поени од реакции
195.489
Имате ли некој нов стрим сајт? r/soccerstreams не работи, алтернативниот r/soccerstreams_other исто така е баниран.
Овие два ги знам: lfootball.ws/, livefootballol.me, ама некако реддитот ми беше најобемен.
Soccerstreams samo _pl namesto _other
 
Член од
14 април 2012
Мислења
31.523
Поени од реакции
62.388
153837 фаули направи Фернандињо пред да добие жолт, како му прегледуваат низ прсти.
 

dragonsky

Hate leads to suffering
Член од
25 декември 2010
Мислења
42.900
Поени од реакции
84.291
Ливерпул годинава делуваат, играат и се однесуваат шампионски.

Ќе биде разочарување ако не освојат титула, едноставно зрачат со шампионски менталитет и шампионска игра сезонава.
Коментаров го пишав на 30ти Јануари. Кога го пишав коментарот Ливерпул имаше 7 поени предност пред Сити.

На 6ти Февруари Ливерпул повеќе не е лидер во ПЛ.

Свака ми част (y) (y)
 
Член од
12 март 2012
Мислења
191
Поени од реакции
146
Да не посочуам со име член од форумот,ама го сожалувам. Знам како му е кога се радува на првото место на Сити (и тоа моментално со натпревар повеќе) ,кога Ливерпул е втор а неговиот тим 5то место едвај.Исто и јас на времето така се радував демек на тоа што не биле први Ман Утд. иако мојот Ливерпул бил 6-7-8-9 место и ЛЕ беше успех за нив. Демек се радував ама ја си знам колку мизерно се осеќав :)
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Kajgana Shop

На врв Bottom