Premier League - Season 2018/2019

Дискусија во форумот 'Фудбал' започната од dragonsky, 11 јули 2018.

?

Шампион за 2018/2019 во ЕПЛ?

 1. Манчестер си ти такав сам и ја

  21,1%
 2. Мурињо тепа бајо мој, секад у втора сезона растура он.......

  11,1%
 3. Хеви метал фудбалот на Клоп, Салах и друштвото

  34,5%
 4. Кејн е надреален. Време е за Тотенхем!

  4,2%
 5. Челзи. Донев ме лажеше дека знаеле што прават.

  9,6%
 6. Унаи Емери - шампион у прва сезона. Гранит Џака МВП. Ќе летаат високо топџиите!

  13,4%
 7. Лестер! Малце заспаа последниве 2 сезони али сега се враќаат!

  6,1%
 1. ManUtdChampions

  ManUtdChampions Lleyton Hewitt

  Член од:
  5 февруари 2009
  Мислења:
  28.914
  Допаѓања:
  33.369
  Не збори со Ред Џон и онака нема врска од фудбал.
   
  На Red John, Che59 и Rick.Utd. им се допаѓа ова.
 2. Red John

  Red John natural born hater

  Член од:
  30 мај 2009
  Мислења:
  8.931
  Допаѓања:
  20.735
  Таман се вклупувам за во фан клубот.

  Вие шо разбирате се разотидовте. :(
   
  На ManUtdChampions му/ѝ се допаѓа ова.
 3. SK-92

  SK-92

  Член од:
  11 октомври 2010
  Мислења:
  592
  Допаѓања:
  437
  Treba na forumov do “mi se dopgja” da stavite i opcii kako na facebook.
  Neshto kako : :D :confused: :eek: :tapp: :cenzura: :cuc:
   
  На BilboBaggins му/ѝ се допаѓа ова.
 4. Mojso

  Mojso uneducated knob

  Член од:
  14 септември 2009
  Мислења:
  3.684
  Допаѓања:
  10.079
  А ти богами го чуствуваш
   
 5. Rick.Utd.

  Rick.Utd.

  Член од:
  вторник
  Мислења:
  46
  Допаѓања:
  13
  Jas klubot, a za tebe neznam....
  --- Споено дупло мислење, 15 мај 2019 во 20:43 ---
  Druze samo koj ne e vistinski fan na fudbalot moze da ima vakvo mislenje... te razbiram ne e problem....
   
 6. The Shadow Walker

  The Shadow Walker

  Член од:
  16 ноември 2013
  Мислења:
  3.419
  Допаѓања:
  4.754
  Ау ау каква атмосфера има на стадионот на Лидс, нешто што не постои во ПЛ, сите навиваат станати, мафтаат со шалови, грми цел стадион без престан :bravobe:
   
  На Ashburton Grove му/ѝ се допаѓа ова.
 7. Mad_Coko

  Mad_Coko blow me!

  Член од:
  21 август 2010
  Мислења:
  5.839
  Допаѓања:
  9.782
  Кико Касиља:pos:

  кај ја собраа воа табуреткава, арен си беше тој младиот Пикок-Фарел.
   
  На Ilumious му/ѝ се допаѓа ова.
 8. mkgunner

  mkgunner

  Член од:
  8 септември 2008
  Мислења:
  8.843
  Допаѓања:
  6.072
  Види го бе Шкодран од Чемпионшип

  Sent from my WAS-LX1 using Tapatalk
   
  На Scirea и Ilumious им се допаѓа ова.
 9. true blue

  true blue

  Член од:
  21 мај 2008
  Мислења:
  9.274
  Допаѓања:
  9.910
  Tri-chetiri pati se izleta Kiko, komunikacijata epten losha, morase da bidat ednas kazneti za toa...
   
 10. 123456

  123456

  Член од:
  6 септември 2007
  Мислења:
  5.578
  Допаѓања:
  3.124
 11. Ilumious

  Ilumious Патник, педер, поет, администратор, масон

  Член од:
  29 јануари 2007
  Мислења:
  76.565
  Допаѓања:
  158.287
  ај ај ај каква учебник акција им шитнаа :cuc:
   
 12. Донев

  Донев Модератор

  Член од:
  9 мај 2008
  Мислења:
  28.974
  Допаѓања:
  40.049
 13. mkgunner

  mkgunner

  Член од:
  8 септември 2008
  Мислења:
  8.843
  Допаѓања:
  6.072
  Сега прв пат чу за него...

  Sent from my WAS-LX1 using Tapatalk
   
 14. Донев

  Донев Модератор

  Член од:
  9 мај 2008
  Мислења:
  28.974
  Допаѓања:
  40.049
  На позајмица од Челзи е...
   
 15. Ilumious

  Ilumious Патник, педер, поет, администратор, масон

  Член од:
  29 јануари 2007
  Мислења:
  76.565
  Допаѓања:
  158.287
  Во Витесе најрадосни за перформансот :icon_mrgr:
   
  На Васил МКД, Mich0MKD, vidooq и уште 3 други им се допаѓа ова.

Сподели преку: