Premier League - Season 2017/2018

#МукиАут


  • Вкупно гласачи
    113
Статус
Затворена за нови мислења.

Nino Manchester

Oŋce α RED, αlwαys α RED
Член од
4 јуни 2009
Мислења
14.530
Поени од реакции
17.887
Molim necujem vas?

Sent from my SM-J510FN using Tapatalk
 
Член од
12 јануари 2015
Мислења
2.168
Поени од реакции
3.447
Зашо не си ја тепаа поштено, што ја вртат 1 у 2 ебате тоа екипата :D Тепај си ги 0-2,0-3 не вака да се влечат ко црева на терен и на крај да се вадат :) Ќе пројдете и на мускули со Севиља и пак канцер утакмици ќе треба да се гледаат во ЛШ ... :D Ах златен Де Геа ќе го упропастите...

Пред да се пувате со пресвртов и коментари од типот не ве слушам многу сме јаки, треба да се засрамите од играта што ја игра екипата, пошо последниов период ова сигурно не е фудбал :D Сити за Јунајтед, се Јунајтед под Фергусон..
 

Ilumious

Патник, педер, поет, администратор, масон
Член од
29 јануари 2007
Мислења
84.962
Поени од реакции
195.489
Зашо не си ја тепаа поштено, што ја вртат 1 у 2 ебате тоа екипата :D Тепај си ги 0-2,0-3 не вака да се влечат ко црева на терен и на крај да се вадат :) Ќе пројдете и на мускули со Севиља и пак канцер утакмици ќе треба да се гледаат во ЛШ ... :D Ах златен Де Геа ќе го упропастите...

Пред да се пувате со пресвртов и коментари од типот не ве слушам многу сме јаки, треба да се засрамите од играта што ја игра екипата, пошо последниов период ова сигурно не е фудбал :D Сити за Јунајтед, се Јунајтед под Фергусон..
Nedela dena od shpajz nemame izlezeno
 

Донев

★★
Член од
9 мај 2008
Мислења
35.547
Поени од реакции
52.336
Донев пропо
а се беше спремно да се бамбури пет дена


Sent from my iPhone using Tapatalk
минута молк за спремните, а неискористени доскочици од Дноеф и Мартинети....

Sent from my SM-G925F using Tapatalk
Им се враќа тимот од два гола негатива, ептен битна победа во 90та и гревовиве на мене мислат :pos:
:love:
 
Член од
12 јануари 2015
Мислења
2.168
Поени од реакции
3.447
Nedela dena od shpajz nemame izlezeno
Океј, на секој коментар мора интересна да се правиш :D Ти си таа што се јачаше летоска дека твојот Манчестер ќе гази се пред себе, дека Мурињо ќе ги препороди со трансферите и со неговиот стил на игра, а сега гледам дека и тебе не ти е сеедно како ти мизерува клубот. Така да не знам, не една недела, до крај на мај не треба да искачаш од шпајз, не една недела , што се однесува до фановите на најдобриот тим во светот, Манчестер Јунајтед :)

И стандард одбранбен механизам : Ama jas nesu rekla takvo neso hhh , samo rekov deka ke osvojat, a ne deka ke gazat sfe pred sebe
 
Член од
22 јули 2010
Мислења
32.528
Поени од реакции
81.968
Како бе ја погоди, сфе ти ебам главато. Ништо конкретно не играше Јунајтед, вртеа ко мува без глава, следно коло мора да ги бушиме, Момо да ги поминува ко чуњеви. Одбранана им е составена од Ловреновци, мора да се искористи тоа, само она богон на гол дабогда има лош ден, што е реткост.
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Kajgana Shop

На врв Bottom