Premier League - Season 2017/2018

#МукиАут


  • Вкупно гласачи
    113
Статус
Затворена за нови мислења.
Член од
16 јануари 2013
Мислења
1.946
Поени од реакции
2.529
Ќе го умрат Фергусон пред време :(
 
Член од
29 јуни 2014
Мислења
10.434
Поени од реакции
10.411
Де Геа да не им е голман со Арсенал за 6то место ќе се бореа.
 
Член од
26 февруари 2017
Мислења
11
Поени од реакции
9
Или Мурињо станал стар,сенилен,почнал да заборава и го изело времето.Или Санчез пренел од таа аурата што владее во Арсенал.Друго логично објаснување нема
 

Hurin

Pokerface bastard
Член од
3 јуни 2009
Мислења
7.791
Поени од реакции
12.315
фали фелаини во екипата.
 

Ilumious

Патник, педер, поет, администратор, масон
Член од
29 јануари 2007
Мислења
79.184
Поени од реакции
169.085
Abe smee vaka? :S
 

the_kop

Модератор
Член од
14 јануари 2011
Мислења
10.396
Поени од реакции
13.549
Аууууу голчиште, браво.
 

Hurin

Pokerface bastard
Член од
3 јуни 2009
Мислења
7.791
Поени од реакции
12.315
се гледаше дека ќе ја рокни
 
Статус
Затворена за нови мислења.
На врв Bottom