Premier League - 2023/2024

Шампион за 23/24 ќе биде?


  • Вкупно гласачи
    230

dantemkd

demon hunter
Член од
5 јануари 2013
Мислења
9.062
Поени од реакции
7.566
Чекаат Марсијал да го оствари својот потенцијал.
Си заврши работа он го ограби клубот 5 години по 200К неделно. Од кои 2 цели не играше.
 
Член од
11 мај 2024
Мислења
24
Поени од реакции
95

Uli Hoeneß

Präsident
Член од
6 август 2010
Мислења
14.084
Поени од реакции
25.508


и така се презасити од многуте пехари и номинации...
 
Член од
14 август 2022
Мислења
1.019
Поени од реакции
1.106
Ти стварно имаш некоја фобија од Јунајтед шо цело време ти се во уста.
Голема фобија имам кога ве гледам на 8мо место, признавам :LOL:

Нема врска ова со Јунајтед, мислам дека Маину ќе биде уште еден во низа од големите англиски таленти кои подоцна ќе потонат.
 
Член од
21 април 2024
Мислења
49
Поени од реакции
34
Дечки,се е подготвено за титулата утре или ќе има драми до крај ? :unsure:
 
Член од
26 јануари 2009
Мислења
7.532
Поени од реакции
6.184
Челзи не губи време, веќе договориле некој тинејџер од Бразил за 30 милки.
 
Член од
14 август 2022
Мислења
1.019
Поени од реакции
1.106
Дечки,се е подготвено за титулата утре или ќе има драми до крај ? :unsure:
Нема драми, утре се чека 7 и ЕТХ да заурла Блу Мун и Кам он Сити.
110168540.jpg
Автоматски споено мислење:

Челзи не губи време, веќе договориле некој тинејџер од Бразил за 30 милки.
Кур скршиле ептен.
 
Последно уредено:
Член од
9 мај 2024
Мислења
14
Поени од реакции
96
Член од
14 август 2022
Мислења
1.019
Поени од реакции
1.106
Да те земи тебе тој што го имаш на профилна со питонот меѓу очи, гомната низ газ да ги извадиш.
Не се секирај за гомната, прво клистир ќе ти направам, па ќе те ебам во газо.:LOL:
 

Kajgana Shop

На врв Bottom