Premier League - 2023/2024

Шампион за 23/24 ќе биде?


  • Вкупно гласачи
    230
Член од
28 мај 2023
Мислења
152
Поени од реакции
152
Шо беше со офсајдов од Вила? Како е можно да крениш знаменце на онолку тесен офсајд (прашање е дали беше) во ситуација 2 на 2 (y)
 

Тишка

Кротитељ
Член од
1 јуни 2011
Мислења
6.934
Поени од реакции
9.554
Де Зерби силуван буквално Лутон мастерклас ги убија од 1ва минута доминираат.:cuc:
 
Член од
14 јули 2017
Мислења
637
Поени од реакции
1.260
Дарвин Нуњез не е можен ХАХАХАХАХ, пуца еднаш пречка, пуца втор пат статива, и во двата шута со ептен мала интервенција на голманот, му дават пенал братот да пуца, ПУЦА ПЕНАЛ И ПАК СТАТИВА, да ти ебам каменот уругвајски.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom