Premier League - 2023/2024

Шампион за 23/24 ќе биде?


  • Вкупно гласачи
    230

The xx

Russia state-affiliated bot. ☑️
Член од
8 април 2013
Мислења
6.141
Поени од реакции
11.552
Незнаеш кој е полош Поч со Челзи или Хаг со Јунајтед.
Сепак Поч со Челзи.
Автоматски споено мислење:

Дефинитивно Поч нема ни споредување. :D
Подобар состав има Јунајтед за разлика од чобанине собрани во Челзи.
 

dantemkd

demon hunter
Член од
5 јануари 2013
Мислења
8.920
Поени од реакции
7.471
Сепак Поч со Челзи.
Автоматски споено мислење:Подобар состав има Јунајтед за разлика од чобанине собрани во Челзи.
Не е само до Поч, имате и вие билмези во тимот.
 
Член од
13 август 2023
Мислења
597
Поени од реакции
1.448
Заслужено си го лапна Вила. После вториот гол не постоеа на терен, ништо не одиграа, мислеа заврши утакмицата на 0-2.
 

Mad_Coko

blow me!
Член од
21 август 2010
Мислења
7.315
Поени од реакции
12.699
@cholismo шо ќе кажеш за перформансов на твоите омилени Вила, Мартинез и Дон Емери? :D
 
Член од
23 август 2010
Мислења
38.259
Поени од реакции
108.225
Заслужено си го лапна Вила. После вториот гол не постоеа на терен, ништо не одиграа, мислеа заврши утакмицата на 0-2.
Кариерата на Емери отсликана на денешнава утакмица, лузер. Тоа се тие тренери што немаат мадиња да го докрајчат противникот и да гризаат за нешто плус.
 
Член од
14 април 2012
Мислења
31.683
Поени од реакции
63.056
Ако има едно нешто што не треба да правиш против Јунајтед, тоа е да им играш со висока линија. Гуд ибнинг обично секогаш знае да направи некоја тактичка промена, и да го застане секој моментум на противникот, ама денес, упорно со истата тактика до самиот крај.
 

dantemkd

demon hunter
Член од
5 јануари 2013
Мислења
8.920
Поени од реакции
7.471
Кариерата на Емери отсликана на денешнава утакмица, лузер. Тоа се тие тренери што немаат мадиња да го докрајчат противникот и да гризаат за нешто плус.
Ќе ти се наљути женската не го рчкај. :D
 
Член од
13 август 2023
Мислења
597
Поени од реакции
1.448
@HEKOJ добра тактиката денес?
Автоматски споено мислење:

Ако има едно нешто што не треба да правиш против Јунајтед, тоа е да им играш со висока линија. Гуд ибнинг обично секогаш знае да направи некоја тактичка промена, и да го застане секој моментум на противникот, ама денес, упорно со истата тактика до самиот крај.
Му даваше резултат високата одбрана, 100 офсајди имавме. Ама на крај му се удри од глава.
 
Член од
14 април 2012
Мислења
31.683
Поени од реакции
63.056
Му даваше резултат високата одбрана, 100 офсајди имавме. Ама на крај му се удри од глава.
Проблемот со тоа е што треба само еднаш да ти помине. Прашај го Пипо Инзаги.
 

Nik20

Неверификуван член од немаштија
Член од
13 јули 2009
Мислења
5.363
Поени од реакции
6.367
Каква местенка еј, у општинскиве лиги поуверливи се со резултати.... Првиот гол апла пуштен за јунајтед... кој резил....
 

Kajgana Shop

На врв Bottom