Premier League - 2023/2024

Шампион за 23/24 ќе биде?


  • Вкупно гласачи
    230
Член од
28 јуни 2015
Мислења
857
Поени од реакции
453
Има ли барем некој од Ливерпул да направи кратка анализа на натпреварот, било кој?
 
Член од
14 август 2022
Мислења
946
Поени од реакции
1.016
Се напалија на бодов Мануревци а немаат погледнато на кое место се на табела.:LOL:
 

dantemkd

demon hunter
Член од
5 јануари 2013
Мислења
8.961
Поени од реакции
7.503
Се напалија на бодов Мануревци а немаат погледнато на кое место се на табела.:LOL:
Баце не збори за табела погледни вие каде сте. Барем обезбедено опстанок да имате па да удираш бантер. :pos:
 
Член од
14 август 2022
Мислења
946
Поени од реакции
1.016
Баце не збори за табела погледни вие каде сте. Барем обезбедено опстанок да имате па да удираш бантер. :pos:
Денес сум/бев за Ливерпул. :D
Иначе стварно ништо од бодов ако не фатите континуитет добри резултати. Еве шанса уштену Сабота Вест Хем да ве испегла.
За Челзи е ?
Јаооо оти не кажвате порано вакви работи бе
Камо среќа утре на ПСЖ да му падне Патетико.;)
 

dantemkd

demon hunter
Член од
5 јануари 2013
Мислења
8.961
Поени од реакции
7.503
Денес сум/бев за Ливерпул. :D
Иначе стварно ништо од бодов ако не фатите континуитет добри резултати. Еве шанса уштену Сабота Вест Хем да ве испегла.
За вест хен не сум толку загрижен, али Вила со гудибнинг се доста незгодни.
 
Член од
14 август 2022
Мислења
946
Поени од реакции
1.016
За вест хен не сум толку загрижен, али Вила со гудибнинг се доста незгодни.
Мојс ми беше омилен тренер додека ги предводеше Јунајтед. Не сумњам у него дека ќе ја продужи низата лоши резултати на М. Јунајтед.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom