Premier League - 2023/2024

Шампион за 23/24 ќе биде?


  • Вкупно гласачи
    215
Член од
3 ноември 2009
Мислења
6.117
Поени од реакции
35.021
Буквално не постои човек на планетава моментално што мисли дека Јунајтед може да извлече макар и бод.

Очекувам да ги расформираат бетер од лани.
 

Ернесто ЧЕ Гевара

Hasta La Victoria Siempre
Член од
21 јуни 2010
Мислења
14.102
Поени од реакции
20.940
ДеЗерби Бол.Прегледај го приврзокот 401254


51% посед наспроти 50% за противникот.
Чак Норис гомна да јаде
50,5% на 49,5% било и заокружиле на цело :D
Автоматски споено мислење:

Ако не изгуби Јунајтед, треба за празник да си го прогласат денешниот ден и фала на Нуњез да му кажат.
 

dantemkd

demon hunter
Член од
5 јануари 2013
Мислења
8.618
Поени од реакции
7.187
50,5% на 49,5% било и заокружиле на цело :D
Автоматски споено мислење:

Ако не изгуби Јунајтед, треба за празник да си го прогласат денешниот ден и фала на Нуњез да му кажат.
Зошто фала? Па на скаусерите перфектен им бил. :D

Иначе браво за судијата. :aplauz:
 

Mad_Coko

blow me!
Член од
21 август 2010
Мислења
7.290
Поени од реакции
12.644
тешки глупости, значи играчиве и тренерите не смеат да покажат никаква емоција, одма жолт ќе добијат.
Автоматски споено мислење:

и како може така да му даде два жолти, за иста работа протестира.:sick:
 
Последно уредено:
Член од
14 април 2012
Мислења
31.502
Поени од реакции
62.304
Ај еден, ама два бе? Каков кловн е овој Мајкл Оливер, демек, најдоброто од Англија.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom