Premier League - 2023/2024

Шампион за 23/24 ќе биде?


  • Вкупно гласачи
    230
Член од
3 ноември 2009
Мислења
6.241
Поени од реакции
36.347
Буквално не постои човек на планетава моментално што мисли дека Јунајтед може да извлече макар и бод.

Очекувам да ги расформираат бетер од лани.
 

Ернесто ЧЕ Гевара

Hasta La Victoria Siempre
Член од
21 јуни 2010
Мислења
14.199
Поени од реакции
21.261
ДеЗерби Бол.Прегледај го приврзокот 401254


51% посед наспроти 50% за противникот.
Чак Норис гомна да јаде
50,5% на 49,5% било и заокружиле на цело :D
Автоматски споено мислење:

Ако не изгуби Јунајтед, треба за празник да си го прогласат денешниот ден и фала на Нуњез да му кажат.
 

dantemkd

demon hunter
Член од
5 јануари 2013
Мислења
8.956
Поени од реакции
7.501
50,5% на 49,5% било и заокружиле на цело :D
Автоматски споено мислење:

Ако не изгуби Јунајтед, треба за празник да си го прогласат денешниот ден и фала на Нуњез да му кажат.
Зошто фала? Па на скаусерите перфектен им бил. :D

Иначе браво за судијата. :aplauz:
 

Mad_Coko

blow me!
Член од
21 август 2010
Мислења
7.315
Поени од реакции
12.700
тешки глупости, значи играчиве и тренерите не смеат да покажат никаква емоција, одма жолт ќе добијат.
Автоматски споено мислење:

и како може така да му даде два жолти, за иста работа протестира.:sick:
 
Последно уредено:
Член од
14 април 2012
Мислења
31.710
Поени од реакции
63.129
Ај еден, ама два бе? Каков кловн е овој Мајкл Оливер, демек, најдоброто од Англија.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom