PR Deadlift, Bench Press и Squad

Член од
14 јули 2017
Мислења
151
Поени од реакции
107
Na 83kg bodyweight

Bench 103kg
Squat 117kg
Deadlift 160kg
 

statusQuO

Модератор
Член од
18 јуни 2008
Мислења
13.000
Поени од реакции
7.599
Упдејт: 17 години, 86кг 183цм

Bench 105kg
Squat 117kg
Deadlift SUMO 165kg
Качи 3 кила а не ти мрдна скватот или не си пробал?
Ако тие 3 кила се мускл треба да качиш и снага, не пропорционално ама минимално барем.

бтв сеа приметив, 3кг маса во 1 месец?
дефинитивно не е мускул хахах

честито енивеј, keep pushing
 
Член од
14 јули 2017
Мислења
151
Поени од реакции
107
Качи 3 кила а не ти мрдна скватот или не си пробал?
Ако тие 3 кила се мускл треба да качиш и снага, не пропорционално ама минимално барем.

бтв сеа приметив, 3кг маса во 1 месец?
дефинитивно не е мускул хахах

честито енивеј, keep pushing
Не ми беше формата во тип топ, чуствував некои незгоди и не пробав, а и не верувам дека ќе удрев нешто повисоко.

Иначе на булк сум. Хаха

Фала
 
Член од
27 декември 2012
Мислења
25
Поени од реакции
4
20 god, 90kg, 186cm.
-bench 140kg
-squat 180kg
-deadlift 240kg
 

Kajgana Shop

На врв Bottom