Potreba od saglam majstor

Дискусија во форумот 'Архитектура, дизајн и уредување' започната од Mojsovv, 9 октомври 2018.

 1. Mojsovv

  Mojsovv

  Член од:
  28 ноември 2017
  Мислења:
  2
  Допаѓања:
  0
  Pocituvani,

  Ve molam predlozete mi dobar majstor za malterisuvanje vnatresno za cela karabina 140 kvadrati
   
 2. The King of Clay

  The King of Clay Модератор

  Член од:
  28 јануари 2012
  Мислења:
  4.757
  Допаѓања:
  3.053
  Саглам е релативна работа.
   
 3. MKDSKINHEAD

  MKDSKINHEAD

  Член од:
  24 август 2015
  Мислења:
  110
  Допаѓања:
  93
  прво треба да кажиш од кој град си за да ти предложиме некој
   
 4. Mojsovv

  Mojsovv

  Член од:
  28 ноември 2017
  Мислења:
  2
  Допаѓања:
  0
  Skopje
   

Сподели преку: