Pomos za proektna

Дискусија во форумот 'Наука и технологија' започната од Zive7, 10 март 2017.

 1. Zive7

  Zive7

  Член од:
  10 март 2017
  Мислења:
  2
  Допаѓања:
  0
  Mi treba gotova proektna zadaca ili materijal na tema "Konfiguracii na kompjuterski mrezi"
   
 2. staycalm

  staycalm Lets explore some shit

  Член од:
  12 јануари 2013
  Мислења:
  1.975
  Допаѓања:
  1.302
  Моја препорака ти е да седнеш да си истражиш и да си напраиш сам. Не е толку тешко, а и да не ги средиш сите тие технички ситници, сигурен сум дека менторот ќе ти ги среди пред да печатиш :) За неколку часа ќе ја направиш сам, не е измислување топла вода :)
   
  На Zive7 и Љубовен Каскадер им се допаѓа ова.
 3. Љубовен Каскадер

  Љубовен Каскадер fekalija

  Член од:
  28 декември 2011
  Мислења:
  4.326
  Допаѓања:
  6.160
  На Zive7 и macedon89 им се допаѓа ова.

Сподели преку: