Pissing - Fisting

Член од
12 август 2017
Мислења
47
Поени од реакции
37
Zdravo, nov sum na forumov ... bi sakal malce poveke okolu temava, dali nekoj/a imal/a nekoe vakvo iskustvo vkuseno I kakvo mu/i bilo cuvstvoto ?
 
Член од
28 декември 2011
Мислења
4.371
Поени од реакции
6.207
Еднаш се посрав во гаќи имав пролив бидејќи беше зима чувството ми беше ладно ама кога се посрав чувството ми беше топло.
 
Член од
15 март 2010
Мислења
5.863
Поени од реакции
6.370
Море колку ги има на кој би им се помочал во уста нема крај списокот... незнам дали ми е фетиш баш , ама кејф ке ми се стори, голем . За гледање е одврат, поготово фистинг и шитинг се е тоа гадно за гледање, камо ли недај боже за да се проба , скраја да е.
 
Член од
21 јули 2017
Мислења
289
Поени од реакции
233
Сто посто има друга сметка на форумов, и не зеза сеа ;)
 
Член од
12 август 2017
Мислења
47
Поени од реакции
37
Znaci hejteri mozete kulturno da ja zaobikolite temata ako ne vi se dopagja pozdrav
 
Член од
16 декември 2012
Мислења
2.709
Поени од реакции
6.838
А бе Боби, си отворил тема, арно. Ама, место да изиграваш џандар овде, редно е и ти да пишеш некој збор за подмочуењето и фистуењето. Можеби твојот опис и начинот како ги доживуваш овие активности ќе привлече некого овде, кој не е доволно запознаен.
 
Последно уредено:
Член од
21 јули 2017
Мислења
289
Поени од реакции
233
Тоа мочањето во уста или каде и да ви текне, чудно некако, башка мочка е отров :facepalm:

А да и брцаш рака меѓу нозе, тоа вероватно до женската е, како сака да го прима.

Не сум пробал ни едно ни друго. Личи дека си озбилен за ова, према тоа, ај чао.
 
Последно уредено:

Kajgana Shop

На врв Bottom