PES ONLINE пријави - Кајгана лига!

Samurai Jack

Penspinner
Член од
15 април 2012
Мислења
3.602
Поени од реакции
8.656
Симнувајте ги овие фајлови,преку оние линковите на


бидејќи немаат ограничување на симнати фајлови,ниту пак чекање,како што има кај останатите сајтови.
Ќе играш ти Македонец ? :D
--- надополнето: 27 април 2012 во 00:39 ---
Симнувајте ги овие фајлови,преку оние линковите на


бидејќи немаат ограничување на симнати фајлови,ниту пак чекање,како што има кај останатите сајтови.
Ќе играш ти Македонец ? :D
 

Македонец

мразам патетика во натпис
Член од
12 февруари 2007
Мислења
3.928
Поени од реакции
3.804
Ќе играш ти Македонец ? :D
--- надополнето: 27 април 2012 во 00:39 ---


Ќе играш ти Македонец ? :D
Чекај да ја досимнам прво(уште 5 мин макс)....биди онлајн за ако ми притребаш ако заглавам со инсталацијата....после тоа можеме да удриме една пријателска ја и ти....па ако сум добар,ќе се пријавам...ок?
 

Samurai Jack

Penspinner
Член од
15 април 2012
Мислења
3.602
Поени од реакции
8.656
Чекај да ја досимнам прво(уште 5 мин макс)....биди онлајн за ако ми притребаш ако заглавам со инсталацијата....после тоа можеме да удриме една пријателска ја и ти....па ако сум добар,ќе се пријавам...ок?
Брадр и ја чекам да ми каже Tаше за инсталацијава како се прави, и ја не знам како се инсталира, али коа ќе дознаам ќе ти кажам и ќе пецаме нема проблем :)
 

Плавиот^

London is blue!
Член од
3 октомври 2011
Мислења
930
Поени од реакции
1.462
Ja еве симињам, утре сабајле ќе инсталирам. Се надевам дека ќе имам доволно време да се вратам во форма :sneaky:
 

Македонец

мразам патетика во натпис
Член од
12 февруари 2007
Мислења
3.928
Поени од реакции
3.804
Брадр и ја чекам да ми каже Tаше за инсталацијава како се прави, и ја не знам како се инсталира, али коа ќе дознаам ќе ти кажам и ќе пецаме нема проблем :)
Ти до кое време ќе бидеш онлајн....оти јас ако успеам да ја средам дали да ти давам интрукции после тоа?
 

Samurai Jack

Penspinner
Член од
15 април 2012
Мислења
3.602
Поени од реакции
8.656
Ти до кое време ќе бидеш онлајн....оти јас ако успеам да ја средам дали да ти давам интрукции после тоа?
Па ја сеа си пуштив филмче, филмов трае саат и четириесет минути, така да до кај 2 и 30 сум тука ако успееш да ја инсталираш пиши ми, ја ќе паузирам и ќе проверувам дали си пишал :)
 
Член од
9 јануари 2011
Мислења
417
Поени од реакции
562
Кој не се снајде. на фб барај те ме :)
 
Член од
9 јануари 2011
Мислења
417
Поени од реакции
562
Божино ...Лу .. Македонец... Челзи ..Паки.. боби...аце..благојче.. Филип.. средија пачот веќе играат ...
другите кој нема средено нека ме бара... и да играте пријателски да се навикните
па да почниме со лига на шампиони и потоа лигата :)

Значи Лига на шампиони ОБАВЕЗНО да се одигра .. тоа е како услов за прием во лигата
со тоа давате потврда дека имате пач и дека сте редовни и озбилни :)
 

Македонец

мразам патетика во натпис
Член од
12 февруари 2007
Мислења
3.928
Поени од реакции
3.804
Ајде бре луѓе му се игра ли на некој пријателска??
 
Член од
20 ноември 2009
Мислења
460
Поени од реакции
130
Со сите шо пробав connection lost :S
 

Kajgana Shop

На врв Bottom