Pentax SMC Pentax-F 1.7x AF Adapter(teleconverter)

Член од
13 февруари 2012
Мислења
598
Поени од реакции
145
Pentax SMC Pentax-F 1.7x AF Adapter(teleconverter) во топ состојба,како нов ,не гребнат,со оригинална Pentax торбичка !
тел.070 282 515
IMG_7448.JPG IMG_7450.JPG IMG_7451.JPG
 
Член од
13 февруари 2012
Мислења
598
Поени од реакции
145
автофокусот му работи на сите мануелни објективи !
 

Kajgana Shop

На врв Bottom