PayPal (официјална тема)

DonExo

Apex
Член од
1 ноември 2012
Мислења
455
Поени од реакции
292
Здраво, можно ли е да направам хрватски PayPal со Mastercard од НЛБ?
Автоматски споено мислење:

Ако не, како можам?
За која намена ти е?
Пиши ми ПП можда ќе можам да ти средам работа.
 
Член од
13 јули 2024
Мислења
1
Поени од реакции
1
Здраво,

За сите оние што имаат потреба да повлечат пари од Paypal, можам да го средам тоа. Трошоците за префрлање на парите на мојот Paypal се на ваша сметка.
Провизијата е 8% , исплатата е со уплата на ваша сметка. За суми над 2500 УСД - 7%.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom