Payday 2 мислења и совети

The_Master_NeptuNE >:D

Таканаречен космополит
Член од
15 јуни 2014
Мислења
250
Поени од реакции
159
Добредојдовте во оваа тема сите на коишто им е позната играва и сакаат да споделат мислење. Тука поставувајте прашања или проблеми во врска со играва, ваши мислења, совети и др. :)
 

OMG!!

Пилот
Член од
27 февруари 2017
Мислења
2.723
Поени од реакции
2.479
За да не трошам време, некој што ја играл да ми каже дали да ја спуштам или не?
 

The_Master_NeptuNE >:D

Таканаречен космополит
Член од
15 јуни 2014
Мислења
250
Поени од реакции
159
За да не трошам време, некој што ја играл да ми каже дали да ја спуштам или не?
Добра игра, добра графика, ја моментално на PS3 ја играм ама демо, а инаку и демото ти е добро особено за на PS, можеш онлајн мултиплејер во секое време да играш итн. Во главно интересна игра
 

OMG!!

Пилот
Член од
27 февруари 2017
Мислења
2.723
Поени од реакции
2.479
Добра игра, добра графика, ја моментално на PS3 ја играм ама демо, а инаку и демото ти е добро особено за на PS, можеш онлајн мултиплејер во секое време да играш итн. Во главно интересна игра
Дали со кракната верзија на компјутер можам да играм онлајн мултиплеер?
 

The_Master_NeptuNE >:D

Таканаречен космополит
Член од
15 јуни 2014
Мислења
250
Поени од реакции
159
Дали со кракната верзија на компјутер можам да играм онлајн мултиплеер?
Не сум сигурен, распрашај се по форуми за Payday дискусии, но мислам дека е на ист принцип ко CS:GO од Steam ако ја купиш си имаш мултиплејер ама кракната верзија само со ботови :toe:
 
Член од
15 октомври 2017
Мислења
90
Поени од реакции
4
Не сум сигурен, распрашај се по форуми за Payday дискусии, но мислам дека е на ист принцип ко CS:GO од Steam ако ја купиш си имаш мултиплејер ама кракната верзија само со ботови :toe:
На Steam има мултиплеер, ја имам играта топ е
 
Член од
16 мај 2010
Мислења
6.135
Поени од реакции
5.240
На Steam има мултиплеер, ја имам играта топ е
Како бе топ, и ја ја имам, не ми е јасно кој е selling point-от на играва, шо е тоа што други игри го немаат подобро, аркадна е, нема ништо посебно у неа, од друга страна има многу подобри шутери во Rainbow Six Siege, Battlefield па дури и Call of Duty, ако ти е за хајстови земи си GTA 5, 10 пати се подобри хајстовите, не знам ја не ја разбирам играва што е работата онака ти влагаат цајкани те пукаат ботови ау бау.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom