Paul Van Dyk - Metropolis Arena - 03.02.2017

Tonchie

BATTERY +
Член од
15 јуни 2005
Мислења
12.875
Поени од реакции
5.900
Пол Ван Дајк повторно доаѓа во Македонија.
Мислам дека конечно ќе го видам во живо.

FB Event

Супер промотивната цена на билетите до 1 декември, ќе изнесува 350 денари.
 
S

StormRage

Гостин
Пол Ван Дајк повторно доаѓа во Македонија.
Мислам дека конечно ќе го видам во живо.

FB Event

Супер промотивната цена на билетите до 1 декември, ќе изнесува 350 денари.
касниш со гледање во живо, последните сетови шо сум ги роварел по јутјуб (и муабетите од луѓето шо биле) not impressed :)
 

Tonchie

BATTERY +
Член од
15 јуни 2005
Мислења
12.875
Поени од реакции
5.900
Не знам за вас, на мене ќе ми биде прв пат.
Досега не му идев што поради хејт кон Охрид, што поради тоа што бев на брод...
 
Член од
15 март 2010
Мислења
5.650
Поени од реакции
5.908
Добро пе пичка му мајчина. Аца Лукас, Синан Сакич, Харис Џинович и слични лајна не ви смета шо доаѓаат секој викенд во МК да свират така? А овој ви смета? :facepalm: Пу, арам да ви е.
 

OziLLLL

MADRIDISTA
Член од
8 октомври 2008
Мислења
3.334
Поени од реакции
1.892
1ви април, не знам коа година беше, една од најјаките забави таа година, бар за мене, со навигатор пред него.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom