PathOfExila

Дискусија во форумот 'Гејминг' започната од mrcho, 4 декември 2018.

 1. mrcho

  mrcho

  Член од:
  7 март 2009
  Мислења:
  14
  Допаѓања:
  4
  Ја игра ли некој ?
  Почнува нова сезона\DLC барам друштво.
  Не ја разбрам многу :)

  Поздрав.
   
  На NekojBatka му/ѝ се допаѓа ова.

Сподели преку: