Pantera - 26.05.2023 - Арена Софиja

velesizam

Гостин
Член од
28 јуни 2022
Мислења
1.117
Поени од реакции
4.536
Кого го боли кур за концерт у Татаристан?
Шала на страна стварно добри бендови носат да им ебам тоа татарскиот, ама што Пантера кога оригиналната постава изумрена им е, што ќе одам да гледам... Нешто налик кавер бенд ќе му дое ова.
 
Член од
12 март 2012
Мислења
155
Поени од реакции
77
Шала на страна стварно добри бендови носат да им ебам тоа татарскиот, ама што Пантера кога оригиналната постава изумрена им е, што ќе одам да гледам... Нешто налик кавер бенд ќе му дое ова.
Малку далеку е од кавер со Анселмо,Рекс и бубњарот од Антракс и гитаристот Зак.Е сеа исто далеку дека ќе е таа Пантера од времето ама вреди да се иде.Дали па како фан на Пантера ме фаќа носталгија па се надевам дека ќе биде јако,ама ќе одам како и да е.
 

kano

Farang
Член од
27 ноември 2014
Мислења
10.710
Поени од реакции
18.972
Малку далеку е од кавер со Анселмо,Рекс и бубњарот од Антракс и гитаристот Зак.Е сеа исто далеку дека ќе е таа Пантера од времето ама вреди да се иде.Дали па како фан на Пантера ме фаќа носталгија па се надевам дека ќе биде јако,ама ќе одам како и да е.
nema da zgresis... go gledav phil anselmo & the iligals pred covid i pesnite od pantera mu bea odlicni mnogu blisku do najdobrite denovi na pantera. e sega deka fali dimbag ko pojava fali ama sve drugo e na mesto.
 

velesizam

Гостин
Член од
28 јуни 2022
Мислења
1.117
Поени од реакции
4.536
Малку далеку е од кавер со Анселмо,Рекс и бубњарот од Антракс и гитаристот Зак.Е сеа исто далеку дека ќе е таа Пантера од времето ама вреди да се иде.Дали па како фан на Пантера ме фаќа носталгија па се надевам дека ќе биде јако,ама ќе одам како и да е.
Така ми дојде да се изразам... Убав помин! Па чекам да прочитам мислење за како си поминал.
 
Член од
27 мај 2018
Мислења
530
Поени од реакции
880
ЗА ТВОЈАТА ШУМАДИЈСКА ОСАКАТЕНА ИЗОЛИРАНА ПРОПАДНАТА БАНОВИНА БУГАРИЈА Е ХОЛИВУД БЕ СМРДЛЕ.. ВО БУГАРИЈА ХОЛИВУД СНИМА ФИЛМОВИ АКО НЕ СИ ЗНАЕЛ А КАЈ ТЕБЕ ШТО ИМА.??? КАМОВСКА СТОКО ПРОПАДНАТА МИЗЕРНА
Од толку што сме пропаднати и за кур не не бива а вие душа и гз давате само да не пробугарчите
 

Kajgana Shop

На врв Bottom