Pantera - 26.05.2023 - Арена Софиja

Член од
28 јуни 2022
Мислења
2.462
Поени од реакции
8.650
Кого го боли кур за концерт у Татаристан?
Шала на страна стварно добри бендови носат да им ебам тоа татарскиот, ама што Пантера кога оригиналната постава изумрена им е, што ќе одам да гледам... Нешто налик кавер бенд ќе му дое ова.
 
Член од
12 март 2012
Мислења
191
Поени од реакции
147
Шала на страна стварно добри бендови носат да им ебам тоа татарскиот, ама што Пантера кога оригиналната постава изумрена им е, што ќе одам да гледам... Нешто налик кавер бенд ќе му дое ова.
Малку далеку е од кавер со Анселмо,Рекс и бубњарот од Антракс и гитаристот Зак.Е сеа исто далеку дека ќе е таа Пантера од времето ама вреди да се иде.Дали па како фан на Пантера ме фаќа носталгија па се надевам дека ќе биде јако,ама ќе одам како и да е.
 

kano

Farang
Член од
27 ноември 2014
Мислења
12.473
Поени од реакции
22.896
Малку далеку е од кавер со Анселмо,Рекс и бубњарот од Антракс и гитаристот Зак.Е сеа исто далеку дека ќе е таа Пантера од времето ама вреди да се иде.Дали па како фан на Пантера ме фаќа носталгија па се надевам дека ќе биде јако,ама ќе одам како и да е.
nema da zgresis... go gledav phil anselmo & the iligals pred covid i pesnite od pantera mu bea odlicni mnogu blisku do najdobrite denovi na pantera. e sega deka fali dimbag ko pojava fali ama sve drugo e na mesto.
 
Член од
28 јуни 2022
Мислења
2.462
Поени од реакции
8.650
Малку далеку е од кавер со Анселмо,Рекс и бубњарот од Антракс и гитаристот Зак.Е сеа исто далеку дека ќе е таа Пантера од времето ама вреди да се иде.Дали па како фан на Пантера ме фаќа носталгија па се надевам дека ќе биде јако,ама ќе одам како и да е.
Така ми дојде да се изразам... Убав помин! Па чекам да прочитам мислење за како си поминал.
 
Член од
27 мај 2018
Мислења
800
Поени од реакции
1.400
ЗА ТВОЈАТА ШУМАДИЈСКА ОСАКАТЕНА ИЗОЛИРАНА ПРОПАДНАТА БАНОВИНА БУГАРИЈА Е ХОЛИВУД БЕ СМРДЛЕ.. ВО БУГАРИЈА ХОЛИВУД СНИМА ФИЛМОВИ АКО НЕ СИ ЗНАЕЛ А КАЈ ТЕБЕ ШТО ИМА.??? КАМОВСКА СТОКО ПРОПАДНАТА МИЗЕРНА
Од толку што сме пропаднати и за кур не не бива а вие душа и гз давате само да не пробугарчите
 

Kajgana Shop

На врв Bottom