Opel Club Macedonia

macko i

Локален шериф
Член од
8 јуни 2011
Мислења
2.354
Поени од реакции
1.164
Имам проблем со астра х 1.4 бензин плин ми јавува недостаток на антифриз , а течносѕа е помеѓу двете стрелки. Кога ќе го отворам капачето ко да прима воздух и антифризот се качува на максимум некоја идеја?
 
Член од
12 јануари 2020
Мислења
1
Поени од реакции
0
Предлог добар, проверен мајстор за опел инсигниа 2010 во Скопје ?
 
На врв Bottom