OnlyFans ама македонска верзија

Член од
6 декември 2022
Мислења
960
Поени од реакции
1.455
За Тиндер има тема отворено веќе и јас мислам јасно е дека Тиндер е бош. Ама OnlyFans во Македонија? Шо ќе се мачите со Тиндер, со директни пораки по социјални мрежи, пуштање по јавни места па телефонски број па љубав преко жице па цвеќе и чоколади- пари за услуга, добитна комбинација за обете страни. И најважно, никој никому не му губи време.
 
Член од
16 мај 2010
Мислења
6.132
Поени од реакции
5.240
За Тиндер има тема отворено веќе и јас мислам јасно е дека Тиндер е бош. Ама OnlyFans во Македонија? Шо ќе се мачите со Тиндер, со директни пораки по социјални мрежи, пуштање по јавни места па телефонски број па љубав преко жице па цвеќе и чоколади- пари за услуга, добитна комбинација за обете страни. И најважно, никој никому не му губи време.
Од кај никнувате бе. Се генијалец до генијалец :LOL:
 
Член од
6 декември 2022
Мислења
960
Поени од реакции
1.455
Од кај никнувате бе. Се генијалец до генијалец :LOL:
Значи нема со бруцошки за пари, сите бруцошки се примерни цури, идни одговорни домаќинки и грижливи мајки...
 
Член од
9 декември 2022
Мислења
2
Поени од реакции
1
Сè зависи од намерите кои ги имаш т.е имате двајцата. Ниту тиндер, па уште помалку онлуфенс ќе ти се од корист за нешто посериозно.

Sent from my SM-A515F using Tapatalk
 
Член од
6 декември 2022
Мислења
960
Поени од реакции
1.455
Сè зависи од намерите кои ги имаш т.е имате двајцата. Ниту тиндер, па уште помалку онлуфенс ќе ти се од корист за нешто посериозно.

Sent from my SM-A515F using Tapatalk
Е каде виде намера за нешто “сериозно“, се знае ОнлиФанс за што е.
 

Kadaif

M.D.
Член од
21 јануари 2008
Мислења
6.297
Поени од реакции
7.251
За Тиндер има тема отворено веќе и јас мислам јасно е дека Тиндер е бош. Ама OnlyFans во Македонија? Шо ќе се мачите со Тиндер, со директни пораки по социјални мрежи, пуштање по јавни места па телефонски број па љубав преко жице па цвеќе и чоколади- пари за услуга, добитна комбинација за обете страни. И најважно, никој никому не му губи време.
 
Член од
9 декември 2022
Мислења
2
Поени од реакции
1
Е каде виде намера за нешто “сериозно“, се знае ОнлиФанс за што е.
Глупоштии се и двете у сваки случај (според мене), мада сметам дека со Тиндер поголеми се шансите да ти успее. Не секоја на Онлифанс е отворена за "услуги". Повеќето само снимаат.

Sent from my SM-A515F using Tapatalk
 
Член од
6 декември 2022
Мислења
960
Поени од реакции
1.455
Еј, ај не ја мутете водата идете дркајте
Не, тука не се дркошите. Дркошите се на “Мода“. Таму шлапаат слики од модели на долен веш и си ги стругаат држалата додека се ѕверат во моќта на Фотошоп.
Тука расправаме за конкретни работи.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom