Online нарачување на CBD Oral Drops

Член од
14 април 2012
Мислења
23.269
Поени од реакции
35.548
Не успеав да најдам тема за Канабис на форумов, па ке прашам тука. Со оглед на тоа дека маслото од канабис може да се купи слободно низ аптекиве, но нити ми одговара понудата, цената итн, дали може да си нарачам капки од интернет, и дали постои ограничување по количина?

Бев и во полиција да прашам, само кренаа рамења.
 
Член од
23 март 2009
Мислења
6.152
Поени од реакции
4.330
А да си прашаш на фејс групата ? Тука се сите дудуци .На групата поискусни има.
 

Bojan Van Buuren

Колектор
Член од
11 април 2008
Мислења
7.518
Поени од реакции
10.972
Пиши им писмено на полиција (мејл или писмено барање), подруго е коа имаш писмена комуникација.
 
На врв Bottom