Online нарачување на CBD Oral Drops

Дискусија во форумот 'Право и закони' започната од vidooq, 8 мај 2019.

 1. vidooq

  vidooq

  Член од:
  14 април 2012
  Мислења:
  22.958
  Допаѓања:
  34.914
  Не успеав да најдам тема за Канабис на форумов, па ке прашам тука. Со оглед на тоа дека маслото од канабис може да се купи слободно низ аптекиве, но нити ми одговара понудата, цената итн, дали може да си нарачам капки од интернет, и дали постои ограничување по количина?

  Бев и во полиција да прашам, само кренаа рамења.
   
  На suki suzuki му/ѝ се допаѓа ова.
 2. Vori

  Vori СИСЬКИ ДВИГАТЕЛЬ ( ͡° ͜ʖ ͡°)

  Член од:
  23 март 2009
  Мислења:
  5.957
  Допаѓања:
  4.146
  А да си прашаш на фејс групата ? Тука се сите дудуци .На групата поискусни има.
   
 3. Bojan Van Buuren

  Bojan Van Buuren Колектор

  Член од:
  11 април 2008
  Мислења:
  7.501
  Допаѓања:
  10.944
  Пиши им писмено на полиција (мејл или писмено барање), подруго е коа имаш писмена комуникација.
   
  На Yo Blow и vidooq им се допаѓа ова.

Сподели преку: