Offline Football Manager

Член од
21 декември 2014
Мислења
3
Поени од реакции
0
Случајно дан имат некој хуманитарен, шо мојт да ми ја напрајт ФМ оригиналот, ама офлине да ја играм, ак не е толку хуман мојт и за некоја симболична цена то :-D
 
Член од
5 април 2011
Мислења
1.908
Поени од реакции
923
а шо демек оригиналот се игра онлајн? не сум знаел ако е така
 
На врв Bottom