Oд каде набавувате авто-делови?

Дискусија во форумот 'Автомобилизам и мотоциклизам' започната од zlaki, 30 август 2017.

 1. zlaki

  zlaki Гостин

  од каде набавувате авто-делови за своите автомобили?Од кои продавници сте задоволни по цена,квалитет и услуга кога купувате авто-делови за својот автомобил?Ако може и поставете линкови,локации,телефонски број,скајп,вибер од продавниците итн...
   
 2. Acid

  Acid Администратор

  Член од:
  22 јануари 2005
  Мислења:
  33.471
  Допаѓања:
  25.839
  За кој бренд на автомобили те интересира? Не ги држат сите продавници сите делови од сите брендови :)
   
  На zlaki му/ѝ се допаѓа ова.
 3. smole

  smole Ѕверотилук

  Член од:
  26 јануари 2007
  Мислења:
  1.621
  Допаѓања:
  238
 4. zlaki

  zlaki Гостин

  посебно ме интересира за ауди,но и општо кои продавници се по опремени со авто-делови.
   
 5. suzanaa

  suzanaa

  Член од:
  27 март 2018
  Мислења:
  1
  Допаѓања:
  0

Сподели преку: