Nudes (интимни фотографии / Јавна соба)

Björn

Does Your Mother Know?
Член од
14 август 2006
Мислења
43.276
Поени од реакции
78.923
Член од
7 декември 2019
Мислења
4.633
Поени од реакции
8.205
во другите ехЈу, Србија и Хрватска имаше и ријалити шоу Менувам жена

кај нас учество во таква серија е мислена именка :confused:
Кај бе ти на 70 ќе мењаш жена? Ќути таму кај те пере и ти готви и моли се да не чита форуми, си го нае*ал :pos:
 

Björn

Does Your Mother Know?
Член од
14 август 2006
Мислења
43.276
Поени од реакции
78.923
Додека да фати маја треба да помине време.....ти од прва ли риба упецуеш кога одиш на риболов?
од маја сликите доста наназад се
acid ги постуваше
 
Член од
8 јануари 2020
Мислења
806
Поени од реакции
2.020
Член од
24 ноември 2013
Мислења
216
Поени од реакции
268
Групата е избришана
Добро бе кој ве лаже со ова? 10 пати ја бришат до сега. И 100 пати да ја избришат пак нова ќе се направи. Кој сака и кога сака може да направи група. Сега ова стана актуелно и му нема крај.
 
Член од
13 јули 2006
Мислења
15.181
Поени од реакции
17.991
Не се договорија уште, едниот рече лајф, другиот листа...
Пеер јас не сум млад, само сум 19 години помал од @Ireal :D

Може да ми се згреши, затоа користам презерватив ...

Другиот пат кога ќе има однос кон тебе ќе внимавам
 
Член од
12 март 2009
Мислења
19.811
Поени од реакции
15.732
Добро бе кој ве лаже со ова? 10 пати ја бришат до сега. И 100 пати да ја избришат пак нова ќе се направи. Кој сака и кога сака може да направи група. Сега ова стана актуелно и му нема крај.
единствен начин да ја имобилизират групата подолго, барем до избори :cool: , е некој таму да убута слики од некоја погабаритна особа, па да им рикне серверот:D
 
Член од
22 јуни 2019
Мислења
816
Поени од реакции
1.296
Добро бе кој ве лаже со ова? 10 пати ја бришат до сега. И 100 пати да ја избришат пак нова ќе се направи. Кој сака и кога сака може да направи група. Сега ова стана актуелно и му нема крај.
Пред избори сеа да се покажат колку да се виде дека демек работат :D
 
Член од
6 август 2011
Мислења
682
Поени од реакции
1.065
Девојчињата биле објективизирани во групата, тоа највеќе ги навредило и повредило феминисткиве :D
Дискусијата во гупата требало вака некако да се одвива за да не се најдат навредени.
- ја знам оваа самосвесна девојка, не сте свесни колку добро и оди математика, сигурен сум дека еден ден ќе биде врвна финансиска аналитичарка и раководител на некоја голема банка.
- Јас ја познавам оваа девојка, прекрасна личност! Со вакви бујни гради сигурно ќе биде многу добра мајка, плус и интелектуално е издигната, просветлена личност која што редовно вежба јога им помага на постари и е веганка. Со нејзиниот ведар карактер знае да те орасположи и кога ти е нај тешко.
Заклучок, никако не смее да се стави под прашање моралот на '' жртвите ''
 
Член од
12 февруари 2014
Мислења
7.735
Поени од реакции
24.381
Не знам за што зборуваш но во ред, извини ако ти ги повредив чувствата.
Само ти кажав пример зошто сите ја сметаат Сања за курва па дори и зошто Соња го почитува тој што и ги објавил видеата на Сања.
Ова беше само елоквентен пример до каде може да се оди со ороспијашењето и зошто таквите не заслужуваат никакова почит ниту пак некогаш ќе ја добијат од некого :) И не кажа со каква цел си го снимала типот со скриена камера? Овде тврдиш дека било само за твоја забава, не знаме дали типот не бил женет па си ја употребила за уцена и материјална корист, дали не си ја употребила за сопствено задоволство (да дојдеш на полесен начин до дроги )

За снимкиве конкретно секој може да згреши, со чест на исклучоци ама тие се многууууу малку.
Јас сега ќе се извинам а вие слободно продолжете со морализирањето :)
Не можеш да повредиш никој со шпекулации и лаги. Снимката беше со тој што не го вадиш од уста, човекот на кој му посветив добри 8 години од мојот живот, а не ги заслужи. Тоа се уште 4 години откако сум добила документи. Финансиска стабилност сум способна да си пружам сама, не ми треба ни маж, ни мама, ни тате. Не знаеш низ што сум минела и затоа културно те замолувам да ми се симнеш од врат и да престанеш да ме нарекуваш папируша, курва и што уште не, јасно?

Со женети и зафатени воопшто - никогаш, а уцени и blackmail не сум употребила досега.

Ај сега, откако ги разјаснивме работите продолжете со дискусија.
 
Член од
30 мај 2019
Мислења
68
Поени од реакции
40
Temata ja napravite kasa popara.Neka se pofalat devojkite so drugi raboti a ne da prakjaat goli sliki i videa na svoite deckovci ili e...., prosta rabota. Esnostavno e , toj sto prakal sliki e seljak i nedovolno inteligenten, ovie zenskive sto prakale sliki i videa zapaleni nedojebani i taka , a ne mrsite muda maskite vakvi maskite onakvi koga ni vie zenskite ne ste kitki.Aj pozz
 

Kajgana Shop

На врв Bottom