Nudes (интимни фотографии / Јавна соба)

Член од
20 јануари 2013
Мислења
384
Поени од реакции
429
Еве прашувам луге од Кавадарци дали ја познаваат дотичната особа што плачеше на интернет, не е голем град сигурно имаат некое мислење за неа...
Не ми е јасно мене друго имам пријателки кој секојднево споделуат слики со нашупени уста разголено деколте а се мажени со деца и ако некој утре и ја споделува нејзината слика тааа ке плаче... Која е поентат да споделуеш слики секојдневно на отворен профил привлекуеш внимание ништо друго...
 

Anon

/b/ House /b/
Член од
13 декември 2007
Мислења
16.056
Поени од реакции
26.499
Еве прашувам луге од Кавадарци дали ја познаваат дотичната особа што плачеше на интернет, не е голем град сигурно имаат некое мислење за неа...
И, што ти кажаа, дека се у гужви и ќе те бараат подоцна?
 
Член од
2 ноември 2020
Мислења
454
Поени од реакции
632
Иначе Брутус беше еден член на Кајгана. Еден утепан член. :D
Со помалку труд, средсва и страдања би се решил проблемот. Умислата и задоволството од стореното се пострашни, а одобрувањето најмногу. Колку Брутуси треба да умрат во и надвор од форумот да се задоволи апетитот?
Не е секој Цезар или ништо друго. Целата слика ви е фотошопирана.
 
Член од
12 март 2009
Мислења
16.945
Поени од реакции
12.027
Маријанчо Миленовски од Облешево жртва на социјалните мрежи: Етикетиран како педофил и макро
ајде феминистки кажете сега нешто....
Јасно е дека се е извртено наопачки, а полицијата работи само по нечии желби, строго селективно...
Туку како тоа го избркале од работа на основа коментари на социјални мрежи ??? ај да има истрага ( пак се чека правосилно).... фали уште линч од каубојските филмови...
патем, скај нет од Охрид неколку пати го навреди др.Веле Марковски, МВР и ОЈО муклa
 
Член од
2 ноември 2020
Мислења
454
Поени од реакции
632
А да му ставиме ние на Марјанчо вијагри, камагри и хормони во јадењето и кафето без д знае и да му правиме психолошка тортура и идеолошки тероризам па да видиме кoга и како ќе пукне
Автоматски споено мислење:

А да му ставиме ние на Марјанчо вијагри, камагри и хормони во јадењето и кафето без д знае и да му правиме психолошка тортура и идеолошки тероризам па да видиме кoга и како ќе пукне
Win win situation
 
Член од
26 февруари 2016
Мислења
3.863
Поени од реакции
8.569
А што уствари направил Марјанчо да биде етикетиран вака? Текстот дава премалку информации, барем малку од малку да е објаснето во што е работата.
 
Член од
7 септември 2016
Мислења
11.756
Поени од реакции
19.200
Какви сакаш атрибути имај, главата е најбитна.
... секогаш на тоа велам - да најважна е „главата“ ама таа не го дига, го дига атрибутите и сите се вртиме на тие атрибути, било машко било женско, никој не се врти по главата!
 
Член од
1 март 2010
Мислења
7.443
Поени од реакции
13.499
... секогаш на тоа велам - да најважна е „главата“ ама таа не го дига, го дига атрибутите и сите се вртиме на тие атрибути, било машко било женско, никој не се врти по главата!
Џабе атрибутите ако треба кеса на глава да ставаш.
 
Член од
7 септември 2016
Мислења
11.756
Поени од реакции
19.200
Џабе атрибутите ако треба кеса на глава да ставаш.
... ти важноста ја даваш за „главата“ како убавина на истата или за паметот? јас мислев што има во главата како памет!
... тогаш си се зезнал со изразот „кеса на глава“ ако има добри атрибути, тоа се мисли ако има памет, а не е убава и нема атрибути, па кеса на глава :)
 
Член од
1 март 2010
Мислења
7.443
Поени од реакции
13.499
... ти важноста ја даваш за „главата“ како убавина на истата или за паметот? јас мислев што има во главата како памет!
... тогаш си се зезнал со изразот „кеса на глава“ ако има добри атрибути, тоа се мисли ако има памет, а не е убава и нема атрибути, па кеса на глава :)
Главата е сочинета од лицето, очите, носот, косата и мозокот.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom