Nudes (интимни фотографии / Јавна соба)

Член од
18 април 2021
Мислења
2
Поени од реакции
2
nemozam da razberam zosto imaat potreba da gi spoedulvaat klipovite i videata koi im se prateni vo poverenie ?
 

A__

Супер модератор
Член од
16 март 2005
Мислења
4.182
Поени од реакции
4.905
nemozam da razberam zosto imaat potreba da gi spoedulvaat klipovite i videata koi im se prateni vo poverenie ?
Бидејќи се первертни манијаци.

Јас пак не можам да ги разберам оние кои се снимале сами и ги праќале самоволно на одбрани личности.
 
Член од
20 јануари 2013
Мислења
384
Поени од реакции
429
НЕ МИ Е ЈАСНО КАКО АКО СПОДЕЛАМ 2000 СЛИКИ СО ПО 12К ЛАЈКА ШТО ОЧЕКУЕШ дека никој нема да ти направи превара... како ова како она дискутирате... ми пратила видео како се задоволува и шо ја да не го покажам на колегата и ја сум манијакот а она у штикли и фустанче си ја мази и се снима.... време на нет ако сакаш приватност не ставај на нет ,доколку сакаш да си фаца биди храбар и издржи го ударот...
 
Член од
22 јуни 2019
Мислења
434
Поени од реакции
563
НЕ МИ Е ЈАСНО КАКО АКО СПОДЕЛАМ 2000 СЛИКИ СО ПО 12К ЛАЈКА ШТО ОЧЕКУЕШ дека никој нема да ти направи превара... како ова како она дискутирате... ми пратила видео како се задоволува и шо ја да не го покажам на колегата и ја сум манијакот а она у штикли и фустанче си ја мази и се снима.... време на нет ако сакаш приватност не ставај на нет ,доколку сакаш да си фаца биди храбар и издржи го ударот...
А ти па мора одма да покажеш на колегата? Кусо да не останеш....:icon_mrgr:
 
Член од
30 јули 2014
Мислења
4.163
Поени од реакции
11.897
Има секакви мажи, па и такви утепани, мизерни, патетични. Пишував еднаш во ДК за еден другар, ја сакаше девојката и го откачи, на навистина курвински покварен начин, после долгогодишна врска. Ја сакаше до бола као, и све тоа. У фаза на закрепнување од болката, една седенка почна да ми покажува клипови од бившата - што му ги праќала она нему, како си ја тушира, мазни и све тоа. Валда бусташе его, затоа што навистина беше квалитетна риба. Ама па да сакаш некоја, и по други да ја покажуваш, не знам, не иде.

Мислам дека бројот на тие такви, утепани и патетични, е прилично голем.
 
Член од
20 јули 2016
Мислења
5.861
Поени од реакции
3.503
Има секакви мажи, па и такви утепани, мизерни, патетични. Пишував еднаш во ДК за еден другар, ја сакаше девојката и го откачи, на навистина курвински покварен начин, после долгогодишна врска. Ја сакаше до бола као, и све тоа. У фаза на закрепнување од болката, една седенка почна да ми покажува клипови од бившата - што му ги праќала она нему, како си ја тушира, мазни и све тоа. Валда бусташе его, затоа што навистина беше квалитетна риба. Ама па да сакаш некоја, и по други да ја покажуваш, не знам, не иде.

Мислам дека бројот на тие такви, утепани и патетични, е прилично голем.
Јас од принцип не снимам клипови од девојките. Освен ако таа експлицитно не сака. Има боље порно од моето на нет.
 
Член од
8 февруари 2021
Мислења
92
Поени од реакции
29
Има секакви мажи, па и такви утепани, мизерни, патетични. Пишував еднаш во ДК за еден другар, ја сакаше девојката и го откачи, на навистина курвински покварен начин, после долгогодишна врска. Ја сакаше до бола као, и све тоа. У фаза на закрепнување од болката, една седенка почна да ми покажува клипови од бившата - што му ги праќала она нему, како си ја тушира, мазни и све тоа. Валда бусташе его, затоа што навистина беше квалитетна риба. Ама па да сакаш некоја, и по други да ја покажуваш, не знам, не иде.

Мислам дека бројот на тие такви, утепани и патетични, е прилично голем.
Ако навистина ја сака некој девојката не би ја снимал.Кад тад ке падне тоа видео кај некој и вирално си и го зацрнил животот.
Е сеа ако си ментол и ти е за курчење океј ама сепак нефер спрема девојката.
Па и овие девојкиве нека се пазат малку ебаго
 

Beric Dondarrion

Lord of Blackhaven
Член од
14 август 2006
Мислења
36.650
Поени од реакции
58.083
Не знаев дека ова снимање е the thing толку.
Од друга страна, ја неам смартфон, а немам ни камера на телефонот.
 
Член од
15 јуни 2013
Мислења
1.183
Поени од реакции
1.751
Не знаев дека ова снимање е the thing толку.
Од друга страна, ја неам смартфон, а немам ни камера на телефонот.
не лажи, сигурно некаде имаш снимено фајлови именувани Beric_Dondarrion_destroys_young_pussay.mp4
 

Beric Dondarrion

Lord of Blackhaven
Член од
14 август 2006
Мислења
36.650
Поени од реакции
58.083
не лажи, сигурно некаде имаш снимено фајлови именувани Beric_Dondarrion_destroys_young_pussay.mp4
имам, ама не се викаат така и не се снимени со смарт фон

(ја сум ко Тарантино, или снимам на 35 милиметра, или не снимам уопште)
 
Последно уредено:

Kajgana Shop

На врв Bottom