Nokia Lumia 920 во замена со DSLR

theprince

Fan of Irony
Член од
3 февруари 2008
Мислења
1.256
Поени од реакции
155
Значи како што стои во насловот ја менувам за ДСЛР во нејзин паричен ранг или со нешто моја доплата...

Телефонот е супер зачуван носен цело време во футрола има 8.1 софтвер, брз телефон со многу добра камера.

Кој има некој полу профи апрат да му стои а сака да го мења со мобилен нека ми пиши ќе се договориме.

Како што реков може и со моја доплата....

Повелете :)
 

Let 3

The Nipple Erector
Член од
13 јули 2008
Мислења
30.896
Поени од реакции
31.268
Значи како што стои во насловот ја менувам за ДСЛР во нејзин паричен ранг или со нешто моја доплата...

Телефонот е супер зачуван носен цело време во футрола има 8.1 софтвер, брз телефон со многу добра камера.

Кој има некој полу профи апрат да му стои а сака да го мења со мобилен нека ми пиши ќе се договориме.

Како што реков може и со моја доплата....

Повелете :)
Јас давам Канон 450Д со 18-55ИС објектив, батери грип, 3 батерии, додаток за макро, додаток за широкоаголно и додаток за телефото. Јас сум прв газда, на апаратот му е сменет комплетенн механизам со перде, така да тука си мирен за уште иљадници фотки, цената му е околу 250 евра се комплет.
 

theprince

Fan of Irony
Член од
3 февруари 2008
Мислења
1.256
Поени од реакции
155
Јас давам Канон 450Д со 18-55ИС објектив, батери грип, 3 батерии, додаток за макро, додаток за широкоаголно и додаток за телефото. Јас сум прв газда, на апаратот му е сменет комплетенн механизам со перде, така да тука си мирен за уште иљадници фотки, цената му е околу 250 евра се комплет.
што пари бараш доплата?
 

Let 3

The Nipple Erector
Член од
13 јули 2008
Мислења
30.896
Поени од реакции
31.268
што пари бараш доплата?
појма немам :D не пратам цени на телефони, искрено сега погледнав има една лумиа 920 на реклама 5 му бара 11.000 денари, ако си за замена, лесно ќе се договориме, пошто зедов нов апарат овој така ми седи ај на ПП ќе се договориме
 

Kajgana Shop

На врв Bottom