No pants day

Член од
3 мај 2019
Мислења
18.045
Поени од реакции
9.708

kano

Farang
Член од
27 ноември 2014
Мислења
12.473
Поени од реакции
22.898
abe ova 20 god + se slucuva ama fino vaka sto sega si go primetila...

ok si e, malku razonoda za masite....
 
Член од
3 мај 2019
Мислења
18.045
Поени од реакции
9.708
abe ova 20 god + se slucuva ama fino vaka sto sega si go primetila...

ok si e, malku razonoda za masite....
Навистина не сум го сретнала нигде...не е битно, може да се искоментира настанот.
 

kano

Farang
Член од
27 ноември 2014
Мислења
12.473
Поени од реакции
22.898
Навистина не сум го сретнала нигде...не е битно, може да се искоментира настанот.
iljadnici luge go pravat u sekoj pogolem grad na zapad... obicno e u maj ovde. da ima i makedonci sto ucestvuvaat ovde. interesno e onaka da gi vidis koleskite i kolegite u drugo izdanie... e sega ova si e onaka labavo, da vidis kako se slavi bozik ovde i kakvi proslavi ima...:icon_mrgr:
 
Ф

Флеш

Гостин

Дебилна работа :pos:
Има ли некој кајганџија кој би излегол од дома само по гаки на овој ден????
Каде отиде светов:facepalm:
Ристе Бомбата у 22 по боксерки и бањарка ми слегуваше у Капиштец вака :LOL: :LOL: :LOL:
 
Член од
1 јануари 2010
Мислења
1.923
Поени од реакции
1.445
Се фино денот, само треба повеќе лут ајвар да јадат.
 
Член од
3 мај 2019
Мислења
18.045
Поени од реакции
9.708
Член од
22 јуни 2019
Мислења
817
Поени од реакции
1.296
Па нели им е ладно со гол газ да шетаат...ајјј. па кога ке се испотат меѓу нозе или ако им се направат флеки на гаките...хаххахахахах...напред жолто, позади кафеаво....:pos::pos::pos::pos::pos::pos::pos::pos::pos::pos:..забегана работа.
ne e ladno ima u po mollovite klima uredi na solarno, toplo duvat na krofnata.
 
Член од
7 септември 2016
Мислења
20.342
Поени од реакции
35.866
11no-pants-lead2.jpg

46-193260131.jpg Screenshot-2020-01-08-at-7.31.15-AM.png

... а бе нешто паметно да дојде од САД и УК, вака ги знаеме ретардираните предлози и дебилните празници, не мора веќе да се докажуваат колку им сече тоа празната тиква.

Improv-Everywhere-NYC-No-Pants-Subway-Ride-Untapped-Cities.jpg No-pants-day-4.jpg no-pants-subway-ride-2017.jpg screen-shot-2016-01-09-at-11-16-53-am.jpg 5bad3f2e1f000039012296b6.jpeg

...почнале седум шљакнати чисто од заебанција да идат по гаќи и сите тоа да го прифатат како „Ден без панталони“ поточно по гаќи, не знам колку тоа еволуирале младите со тоа мозокот да резонираат што е добро, а што не е нормално.

no-pants-subway-ride-th.jpg

... во тој контекс, би било „Ин“ и уште поприфатлив ден, па можеби ќе го прогласат за празник дент т.н. „Blow Day“ да некое друшто измисли „Ден на пушењето, ама не на цигари„.

No-Trousers-On-The-Tube-Day.jpg

... и така по улици застанати машки женски испомешано да „дуваат“ и прославуваат „Денот на пушењето“ „Blow Day“ , ама не на штетните цигари,

507b679b59ecf42adb8bc87393870b0014dc2c71ed23b2e1d4e4e6e3e5213869.jpg

сите задоволни и пресреќни, а Левински ќе побара дел од изумот! :facepalm:

collage_maker-09-jan-2023-12.14-pm-one_one.jpg no-pants-subway-ride-2014-10.jpg
pantsless-05.jpg 1_GettyImages-902253876.jpg
159418709.jpg

:Кезец: :brlav:
 
Последно уредено:

Kajgana Shop

На врв Bottom