Nirvana

Член од
23 ноември 2011
Мислења
1.259
Поени од реакции
2.730

I need an easy friend...:)
Не сум знаел за ова до сега. Каков Killing joke - Eighties ова е право копирање на мелодија.
 
Член од
20 април 2014
Мислења
5.160
Поени од реакции
5.797

I need an easy friend...:)
Не сум знаел за ова до сега. Каков Killing joke - Eighties ова е право копирање на мелодија.
Ааа ја од кај краделе рифови Нирвана. Затоа за брзо време ојдеа у нирвана.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom