Nina Kraviz @ Green Beach Festival - 27.07.2018

Prince

PsyTrance, Musica Psychedelica
Член од
22 јуни 2007
Мислења
1.160
Поени од реакции
2.987
Nina Kraviz, светската техно дива прогласена од Mixmag и за најдобар диџеј за 2017-та, ќе настапи на GREEN BEACH FESTIVAL! Ова лето, 27-ми јули е резервиран за уникатниот музички израз на најхаризматичната појава на електронската сцена

NINA KRAVIZ на GREEN BEACH FESTIVAL!

Наскоро ќе бидат објавени повеќе информации за билетите и новата GREEN BEACH локација на струшко-охридското крајбрежје!


FB event : https://www.facebook.com/events/1992792927610686/
 

Gandradelic

Banderash
Член од
31 март 2014
Мислења
1.297
Поени од реакции
782
Прошлата година навивав за SVEN VATH I RICHIE HAWTIN, и ја ебале толку работата што нема да можат бруката да ја избришат наредни 100 години .. како да им верувам оваа година ??????? Пак до 3 саат ????
 
I

IBIZA SOUND

Гостин
Прошлата година навивав за SVEN VATH I RICHIE HAWTIN, и ја ебале толку работата што нема да можат бруката да ја избришат наредни 100 години .. како да им верувам оваа година ??????? Пак до 3 саат ????
kolku sto razbrav ne se krivi organizatorite za lanskata bruka
nesto imale problemi so opstinata ili taka nekako slicno
 

Gandradelic

Banderash
Член од
31 март 2014
Мислења
1.297
Поени од реакции
782
kolku sto razbrav ne se krivi organizatorite za lanskata bruka
nesto imale problemi so opstinata ili taka nekako slicno

Сигурно не сме криви ти и јас нели ???? Они се криви, требале да си предвидат ситуација да направат тоа што треба да направат да не се деси такво срање.
 

Prince

PsyTrance, Musica Psychedelica
Член од
22 јуни 2007
Мислења
1.160
Поени од реакции
2.987
Сигурно не сме криви ти и јас нели ???? Они се криви, требале да си предвидат ситуација да направат тоа што треба да направат да не се деси такво срање.
Vo pravo si drugar, lani bese haos. Sega e na sosema druga lokacija pa da se nadevame deka ke nemat frki :)
A za karti :Старт на продажба: среда (25.04.) на www.mktickets.mk
 

Gandradelic

Banderash
Член од
31 март 2014
Мислења
1.297
Поени од реакции
782
@Prince Iskreno ne se ni nadevam... onaka ta preku kur mi se. :)
Ako se opravdaat so zhurkishte nevideno do sega , kje simnam kapa ..... a ako userat pak, kje soberam publika i kje gi gagjame so gomna site KOLETIVNO !!!!!
Kje se zdesi incident od nevideni razmeri.:) Samo neka zaebat rabota pak...
 

Gandradelic

Banderash
Член од
31 март 2014
Мислења
1.297
Поени од реакции
782
Ima li nadezh godinava , nekoe info verodostojno ??????
 

Gandradelic

Banderash
Член од
31 март 2014
Мислења
1.297
Поени од реакции
782
Ќе видиме. Се мислам дали да одам зависи како сум расположен за трошење кеш и од добитната комбинација што треба да ја договорам. Шампионскиот провод си бара .......
 
Член од
23 март 2018
Мислења
50
Поени од реакции
20
Ќе видиме. Се мислам дали да одам зависи како сум расположен за трошење кеш и од добитната комбинација што треба да ја договорам. Шампионскиот провод си бара .......
I pak ke kazam, na vrh brda mrda mdma :D
 

Kajgana Shop

На врв Bottom