Nikon D3400 со 18-55 и 70-300 објективи

Член од
27 октомври 2013
Мислења
20
Поени од реакции
4
Се што гледате на сликите од апарат, објективи, ташна, сталак, филтри, адаптер за м42 објектив, полнач,гумена заштита, lens hood,wireless shutter,капачиња за тело и објектив, резервни капачиња... Се е зачувано тип топ, без прашинка во нив.
Околу 9300 сликања има направено.
26000 денари се комплет.
Ги купив за син ми ама не го користи, нема мерак!
070733330


Sent from my Redmi 6 using Tapatalk
 
Член од
6 септември 2007
Мислења
187
Поени од реакции
47
Цена само за објективот Tamron и сталакот?
 
Член од
27 октомври 2013
Мислења
20
Поени од реакции
4
25 000....

Sent from my Redmi 6 using Tapatalk
 
Член од
27 октомври 2013
Мислења
20
Поени од реакции
4
Цена само за објективот Tamron и сталакот?
Ќе пробам да продадам се комплет, ако не оди тогаш ќе оди посебно. Пиши ми предлог цена да те имам пред вид.

Sent from my Redmi 6 using Tapatalk
 
Член од
27 октомври 2013
Мислења
20
Поени од реакции
4
22 000 денари....

Sent from my Redmi 6 using Tapatalk
 

Kajgana Shop

На врв Bottom