NIKKOR AF 50mm f1.8D која е нивната намена и дали ги препорачувате за Nikon 3200

Член од
9 октомври 2013
Мислења
8
Поени од реакции
1
Здраво, ме интересира дали се препорачливи за почетник, освен во PixPlus дали ги има на некое друго место за пониска цена итн...
 
На врв Bottom