New Years Eve Party 2010 @ САЕМ

Srcee

Unforgettable
Член од
29 април 2008
Мислења
5.275
Поени од реакции
3.496
Оние кои не стигнале да пишат мејл и слично. Направете им над 500 ден промет на Уан и ќе добиете карти.

Денес плаќав сметки и се помуабетив со девојчицата таму. Видов туце карти и се распрашав за можните начини за добивање.
Дури и пост пејд договор ако продолжиш, не добиваш карта, освен ако со договорот не земеш нов телефон чија цена надминува 500.

Пост од Тончи.
Ама мене ми стигна гратис. Чисто информативно ме интересира колку би била цената?
 

честа

Спор
Член од
25 септември 2008
Мислења
1.317
Поени од реакции
1.033
Ама мене ми стигна гратис. Чисто информативно ме интересира колку би била цената?
Епа мислам дека не се продаваат, можеш да земеш само гратис по мејл, над 500 промет во уан и по фејсбук тоа што е како квиз..
 
Член од
21 септември 2008
Мислења
4.021
Поени од реакции
2.513
abe.... све карта .. денес, утре денес утре и никако да стигне мејл !!!!!!!!!!!!!!:violent1::devil2:
 
Член од
27 јануари 2009
Мислења
1.044
Поени од реакции
40

ice_cube

The SexX.
Член од
16 јули 2008
Мислења
2.240
Поени од реакции
308

МадерФакер

Титл по моја желба
Член од
25 ноември 2009
Мислења
678
Поени од реакции
44
Абе добро бе абдали ниедни! До кога со прашањата дали ќе има карти на врата? 1440594 пати е кажано: КАРТИ САМО СО МЕИЛ (ТОА ПРОЈДЕ) ИЛИ ПРЕКУ ОПЕРАТОРОТ ONE! Ај вака со фонт 7 може ќе разберете. :tapp:
 
Член од
21 септември 2008
Мислења
4.021
Поени од реакции
2.513
АЛееееееееееееееееееФАКИНГлуја ми стигна мејл :)
 

TheJudge

In trance i trust ! xD
Член од
18 март 2009
Мислења
19
Поени од реакции
1
Vaka sea, site sto imaat prateno mail do nedelata i koi imaat navedeno celosono ime i prezime vo nego imaat dobieno porvratna informacija so ID brojce, izvinete sto traeshe malce podolgo od sto behse planirano, ali mail servisite imaat dneven limit od po 300 mail-ovi i zatoa se odolgovlece rabotava :) celosniot spisok ke bide odnesen deneska vo 9h vo ZOOM i site sto imaat dobieno ID brojce moze da odat da si gi podignat kartite:)

Pozdrav
 

krstenik

first things first
Член од
24 август 2009
Мислења
525
Поени од реакции
21
Vaka sea, site sto imaat prateno mail do nedelata i koi imaat navedeno celosono ime i prezime vo nego imaat dobieno porvratna informacija so ID brojce, izvinete sto traeshe malce podolgo od sto behse planirano, ali mail servisite imaat dneven limit od po 300 mail-ovi i zatoa se odolgovlece rabotava :) celosniot spisok ke bide odnesen deneska vo 9h vo ZOOM i site sto imaat dobieno ID brojce moze da odat da si gi podignat kartite:)

Pozdrav
на еден другар уште му нема стигнато мејл, како да си ја подигне картата?!
 

TheJudge

In trance i trust ! xD
Член од
18 март 2009
Мислења
19
Поени од реакции
1
на еден другар уште му нема стигнато мејл, како да си ја подигне картата?!
Ako drugarti ima prateno mail do ponedelnikot so celosno ime i prezime , sigurno mu ima stignato mail, a ko pak ima prateno mail do ponedelnikot a mu nema uste stignato , znaci deka ne pisal celosno ime i prezime , ili utnal nesto
 

Srcee

Unforgettable
Член од
29 април 2008
Мислења
5.275
Поени од реакции
3.496
А може јас да земам карта и за некој друг, со неговата лична карта?
 

M@Ce

Serial Coffee Drinker
Член од
26 април 2007
Мислења
14
Поени од реакции
0
Fala bogu i jas dobiv meil! Ama dali mozi,posto nemam koj da mi ja zemi kartata da ja zemam jas ama na 31vi? Dali ke bidi kasno?
 

Kajgana Shop

На врв Bottom