Najeftino smestuvanje

Член од
22 април 2005
Мислења
1.333
Поени од реакции
504
Zdravo. Ovaa tema ja sozdadov so cel da se spodeli sekoja informacija do koja se doslo za eftino smestuvanje. Mene licno ne mi e vazno premnogu da se ima ne znam kakvi uslovi tuku grubo kazano da se prespie. Sekoja informacija bi bila dobro dojdena.
 
Член од
10 август 2016
Мислења
24
Поени од реакции
8
Zdravo. Ovaa tema ja sozdadov so cel da se spodeli sekoja informacija do koja se doslo za eftino smestuvanje. Mene licno ne mi e vazno premnogu da se ima ne znam kakvi uslovi tuku grubo kazano da se prespie. Sekoja informacija bi bila dobro dojdena.
Ovaa tema e mnogu interesna i korisna.Jas licno sekogas sum odel na varijanta koja odgovara za golem broj od tie sto sakaat samo more i najosnovni uslovi. Taka steknav iskustvo i bi mozel da go prenesam na tie sto se spremni na toa.Mnogu od nasite makedonci bi uzivale vo moreto ako znaat kako i kade da pominat nekoj den i pominat mnogu eftino,potocno samo gorivoto za kolata da im bide nekoj ekstra trosok.
 

macedon89

Провокатор по вокација
Член од
22 јули 2008
Мислења
783
Поени од реакции
582
Член од
10 август 2016
Мислења
24
Поени од реакции
8
Pominav 500km niz Halkidiki pred 10 dena,za 1200den go dopolniv rezervoarot koga se vrativ doma. Tamu potrosiv 20 evra vo LIDL ama toa bese samo dopolnuvanje na rezervite za hrana sto ne e ekstra trosok.Smestuvanje vo satorce za dvajca na mesta kade e toa mozno i koi se provereni,do samoto more.Ne mi smetase nisto,naprotiv se osekav superiorno sto sum vo svojot element!Apsolutno nikakov problem ne sum doziveal od strana na grcite.
 
Член од
10 август 2016
Мислења
24
Поени од реакции
8
Da,da,cenite pagaat,sezonata pominuva ama koja saka SURVIVAL varijanta ne go interesiraat cenite na smestuvanje tuku dali seuste ima toplo vreme ovaa sezona-haha
 
Член од
10 август 2016
Мислења
24
Поени од реакции
8
IMG_1948.JPG IMG_1949 (1).JPG [DOUBLEPOST=1473855812][/DOUBLEPOST]A vie samo kalkulirajte so cenite za smestuvanje vo Grcija...poskapo,poeftino....[DOUBLEPOST=1473857569][/DOUBLEPOST]Tuka odma do ova mesto kupiv duplo giro za 6 evra i sto da vidam-vnatre 5 kozicki od stara kokoska i 3 kompircinja...zaklucok-imaj kupeno od doma i nosi so sebe se sto ti treba za da ne se razocaras,imaj svoj stil -haha
 
Последно уредено:

Kajgana Shop

На врв Bottom