Mozilla Firefox (официјална тема)

Govinda

Божански Магарац
Член од
20 април 2014
Мислења
3.284
Поени од реакции
3.428
Celo vreme fan na Ognenata Lisicka 10 godini, duri i pred godina-dve-tri koa bese spora. A hrom go imam kako rezerva za koa ke mi dojde nekoj na gosti da surfa preku nego. Firefox forever :roker: Mozilla-Firefox-2017-1.png
 

redfogv

Царица
Член од
10 мај 2017
Мислења
1.844
Поени од реакции
1.479
P

psychostasia

Гостин
Баш ме интересира како оценивте дека не е безбеден.
Ете мене хром досега нити ми паднал нити ми кочел и тоа имам 4 гига рам.
 

MARCELLO

Модератор
Член од
15 јули 2007
Мислења
10.741
Поени од реакции
4.963
Гледам на Google Chrome има опција од сајтови да ти дава нотификации. Пример си ставиш time.mk и да ти вади нотификација за нови вести.

Дали такво нешто има на Mozilla Firefox ?
 

Мацо_Д()

Бизнисмен
Член од
23 ноември 2015
Мислења
275
Поени од реакции
68
Гледам на Google Chrome има опција од сајтови да ти дава нотификации. Пример си ставиш time.mk и да ти вади нотификација за нови вести.

Дали такво нешто има на Mozilla Firefox ?
Јас Хром не го користам со години иако го имам инсталирано некаде, но ако мислиш на RSS секако дека подржува, веќе долго време и тоа без потреба од addons.
 
На врв Bottom