Mozilla Firefox (официјална тема)

Дискусија во форумот 'Оперативни системи и софтверски апликации' започната од Awake, 6 јуни 2009.

 1. Bateman

  Bateman

  Член од:
  23 ноември 2011
  Мислења:
  9.472
  Допаѓања:
  18.612
  Јас сум веројатно еден од ректите што го корсител Моzilla отсекогаш, Хром воопшто немам ни инсталирано.
   
  Beric Dondarrion, Govinda, redfogv и на уште 1 друга личност им се допаѓа ова.
 2. Govinda

  Govinda Lud, Zbunjen, Nenormalan

  Член од:
  20 април 2014
  Мислења:
  1.537
  Допаѓања:
  1.056
  Celo vreme fan na Ognenata Lisicka 10 godini, duri i pred godina-dve-tri koa bese spora. A hrom go imam kako rezerva za koa ke mi dojde nekoj na gosti da surfa preku nego. Firefox forever :roker: Mozilla-Firefox-2017-1.png
   
  На redfogv му/ѝ се допаѓа ова.
 3. redfogv

  redfogv Замислена

  Член од:
  10 мај 2017
  Мислења:
  582
  Допаѓања:
  221
  И јас го обожувам Firefox. Побрз е и посигурен е од Chrome. :roker::cool:
   
  На Govinda му/ѝ се допаѓа ова.
 4. Govinda

  Govinda Lud, Zbunjen, Nenormalan

  Член од:
  20 април 2014
  Мислења:
  1.537
  Допаѓања:
  1.056
  Abe kakov hrom? Hrom e za shushumigi!
   
  На redfogv му/ѝ се допаѓа ова.
 5. redfogv

  redfogv Замислена

  Член од:
  10 мај 2017
  Мислења:
  582
  Допаѓања:
  221
  Точно ! ;)
   
 6. MARCELLO

  MARCELLO Модератор

  Член од:
  15 јули 2007
  Мислења:
  7.759
  Допаѓања:
  3.230
  Што му фали на Хром ?
   
 7. Govinda

  Govinda Lud, Zbunjen, Nenormalan

  Член од:
  20 април 2014
  Мислења:
  1.537
  Допаѓања:
  1.056
  Daska!
   

Сподели преку: